Kimlik Onay Sorunu

Kimliğimi Okutmaya Çalışıyorum Fakat Gizli Yüz Algılanamadı Diyor Onu Algıladığında İse Tc Anlaşılamadı Diyor Epostanıza Mail Attım Kimse Bakmadı Desteğe Yazmaya Çalıştım Destek Bozuk Acaba whatsappdan halletsek olurmu veya başka biryerden hızlıca halletsek çünkü bana kredi kartı lazım oluyor
ve paparayı kullanmak için yaş sınırı kaç

3 Beğeni

Merhaba @brknbrr55 :wave:

İşlemimi dilersen başka bir telefon üzerinden dene. Eğer tekrardan sorun olursa attığın mail için geri dönüş bekle.

Mailinize geri dönüş yapılmış olup bunu siz farketmemiş olabilirsiniz, lütfen mail hesabınızın istenmeyen/spam klasörünü kontrol ediniz.

Attığınız mail aşağıda belirttiğim şekilde değil ise aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak mailinizi telrar gönderiniz.

Kimliğini yüzünün altında tutarak seni ve kimliğini net görebileceğimiz şekilde bir fotoğraf çek.
E-Devlet üzerinden yerleşim yeri (ikametgâh)/diğer adres belgesi veya Nüfus Kayıt Örneği Belgesi oluştur. (Kendi üzerine e-devlet hesabın yok ise velinin hesabı ile e-devlete giriş yaptıktan sonra “Belgenin Kimin için Alınacağı” kısmından eş/çocuk seçeneğini seçtikten sonra işleminize devam edebilirsiniz)

-İlgili belgenin kimin içi alınacağı kısmında ‘‘Kendisi’’ seç.
-Belgenin neden verileceği kısmına ‘‘Kuruma İbraz’’ seç.
-Kurum adı alanına ‘‘Papara’’ yaz.
-Oluşturduğun belgeyi indir.

İndirdiğin belgeyi ve yukarıda belirtilen şekilde çektiğin fotoğrafı destek@papara.com e-posta adresine gönder. Gönderdiğin bilgiler Papara Müşteri Hizmetleri tarafından incelenerek tarafına geri dönüş yapılır.

2 Beğeni