Kartım gelmiyor geldik yoktunuz yalanı !

Agt kurye ısrarla kartımı getirmiyor 1.tur geldik yoktunuz gibi bir yalan ortaya atıldı kurye nin telefonunu bulup aradım telefonunu açmıyorsun gelmiyorum işine gelirse biz böle calısıyoruz diye cevap verdi böle bir üsluba maruz kaldık kart gitti tekrar talepte bulundum bu sefer dagıtıma cıkarıldı yazdıktan 1 dakika sonra yine kartınız iade edildi gibi bir durum oluştu wp hatlarını arıyorum oyalanıyorum şikayet vara yazıyorum sonuç yok iletişim hatlarında telefona bakan yok ! yasal olarak verdiğim adrese o kartın teslim edilmesi gerekiyor ancak sonuç hep aynı ben bu kartı papara dan aldım neden agt nin yasadısı hizmeti ile ugrasmak durumunda kalıyorum paparayı arıyoruz biz güncellemeyi ilettik deyip geçiştiriyorlar hayatımda böle bir rezalet görmedim çinden aldıgım ürün 15 günde bana geliyor ben 2.aya gidiyoruz kartımı alamadım ve üstüne yalan beyan var ortada yartın tüketici hakem heyetine şikayet etmeye gideceğim papara ve agt yi çünki 2 firmada gereken çözümü sağlamıyor bu firma hakkında şikayet varda tonlarca şikayet var 5 ayda kartı gelmeyen insanlar var linkini de atarım gerekirse bu durum için çözüm istiyorum oto mesaj veya oyalama değil

1 Beğeni

Merhaba @denizdedibi :wave:

Konu hakkında papara ekibinin bilgisi olduğunu belirtmek isterim ve kargo sorununu tamamıyla ortadan kalkması için var olduğunca çalışılıyor, kargo sorunlarının tamamıyla ortadan kalkmasının yakın olduğunu düşünüyorum.

Tabiki de şikayet etmek hakkınız tüketici hakem heyeti, btk hatta cimer üzerinden ulaştırma altyapı bakanlığına şikayetinizi bildirebilirsiniz.

2 Beğeni