Hesap onaylama sorunu yaşıyorum

4 gün önce destek hattınıza belirtilen evrakları gönderdim hala geri dönüş alamadım.

1 Beğeni

Hesap onayı ne kadar sürüyor yaklaşık 5 saattir bekliyorum

1 Beğeni

Merhaba, gun içerisinde 4 kere aradım ve her seferinde en az 15 dakika bekledim ve çağrım yanıtlanmadı.
Mail yoluyla gerekli evrakları attım yardımcı olursanız artık çok sevinirim. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

1 Beğeni

Link koydum demissiniz bulamadım ayni hatayi yaşadık ve sorunu çözemiyoruz

1 Beğeni

merhaba @sukrucan_1903, bize email veya telefonla ulaşabilirsen bu konuda yardımcı olmak isteriz.

destek@papara.com
0850 340 0 340

Paparaya hesabımı onaylatmak için kimlik bilgilerimi giriyorum ama kimlik bilgileri yanlış diyor. Ama ben eminiim

1 Beğeni

@inalsemih580 Merhaba,
Müşteri hizmetlerini arayarak veya mail atarsan sana daha detaylı bilgi verirler.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişim kurabilirsin.

2 Beğeni

Hesabımı onaylamak için gerekli bilgileri girdim fakat devam tuşuna basamıyorum.

1 Beğeni

@yasin1234bekmezci Merhaba,
Her şeyi doğru yazdığından ve eksiksiz olduğundan emin ol. eğer bu hata devam ediyor ise müşteri hizmetlerini aramanı veya mail atmanı öneririm sana daha doğru yardımcı olacaklardır.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişim kurabilirsin.

2 Beğeni

Hesabımı onaylayamıyorum hata veriyor müşteri hizmetleriyle görüşüp onların söylediği şekilde destek@papara.com’ a mail attım dün den beridir herhangi bir dönüş yanıt alamadım hesabım hala onaylanmadı kim yardımcı olabilir bu konuyla alakalı

1 Beğeni

Hesabım onaylanmıyor tüm bilgiler doğru devamet butonuna basamıyorum

1 Beğeni

@halil_sev07 Merhaba,
13 yaş üzeri isen bilgilerini doğru girdiğinden emin ol. hala sorun yaşıyorsan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeni öneririm.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

2 Beğeni

Bu gün hesabıma 17 TL geldi fakat harcama yapmak için onay yapmam gerek. Durmadan hata alıyorum Kimlik bilgilerimi sıfırlamak istiyorum. !

1 Beğeni

doğum tarihinizi neden herkese açık olarak paylaştınız? Güvenliğiniz için bunu tavsiye etmiyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Selamlar herkese Papara black için hesabımı onaylamaya çalışıyorumfakat doğru bilgileri girmeme rağmen hata alıyorum resimi de bırakıyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

1 Beğeni

Uygulamada da belirtildiği gibi papara destek ekibi ile iletişime geçmelisin.

1 Beğeni

Mail gönderdim cevap bekliyorum

1 Beğeni

mail üzerinden ulaştım sorun hala devam ediyor

1 Beğeni

Selamlar herkese Papara black için hesabımı onaylamaya çalışıyorumfakat doğru bilgileri girmeme rağmen hata alıyorum resimi de bırakıyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirimresim

1 Beğeni

aynı sorun yaşıyorum ve mail üzerinden ulaştım sorun hala devam ediyor

1 Beğeni