Hesap onaylama sorunu yaşıyorum

Papara destek ekibi ile iletişime geçiniz.
Papara destek bilgilerine buradan ulaşabilirsin.
İyi günler dilerim.
Kerem

1 Beğeni

Papara hesabimi onaylamak için istenilen butun bilgileri giriyorum ama hata veriyor ?

1 Beğeni

Hata vermesinin bir çok nedeni olabilir bir arkadaşımda aynı hatayı alıyordu, arkadaşımın sorunu daha önceden başka telefon nuamrası üzerine kendine bir hesap açmıştı önce o hesabı yeni telefon numarasına taşıyarak sorunu çözmüştük. Eğer sorunun bu değil ise papara müşteri hizmetleri ile görüşebilirsin.

2 Beğeni

merhaba ben de uygulamadan yaparken sorun yaşadım , yaşadığım tek sorun hologram okutmaktı ve bence gereksiz bişey . ayrıca ben 18 yaş altı olduğum için edevletten nüfus kayıt örneği çıkaramıyorum , acaba o olmadan hesabımı onaylayabilirmiyim?

1 Beğeni

Sorun yaşiyorum

Topluluğa Hoş Geldin @emre.ozdemir2541 ;

Hesap onaylama sırasında yaşadığın sorun için şu adımları takip edebilirsin;

• Kimliğini yüzünün altında tutarak seni ve kimliğini net görebileceğimiz şekilde bir fotoğraf çek.
  • E-Devlet üzerinden yerleşim yeri (ikametgâh)/diğer adres belgesi veya Nüfus Kayıt Örneği Belgesi oluştur.
    → İlgili belgenin kimin içi alınacağı kısmında ‘‘Kendisi’’ seç.
    → Belgenin neden verileceği kısmına ‘‘Kuruma İbraz’’ seç.
    → Kurum adı alanına ‘‘Papara’’ yaz.
    → Oluşturduğun belgeyi indir.

İndirdiğin belgeyi ve yukarıda belirtilen şekilde çektiğin fotoğrafı destek@papara.com e-posta adresine gönder. Gönderdiğin bilgiler Papara Müşteri Hizmetleri tarafından incelenerek tarafına geri dönüş yapılır.

Topluluk Destek Ekibimizin sizinle ilgilenmesini isterseniz, ‘Hata Bildir’ kategorisinde kendinize ait yeni bir konu oluşturabilirsiniz :blush: