Hata Bildir kategorisi hakkında

Bir hata tespit ettiysen bunu bize bildir. İlgili ekibe hızlıca aktarılması için etiket kullanmayı unutma.

3 Beğeni

Paparadaki hesabındaki parayı başka bir hesaba atmaya çalışıyorum beni tekrar girişe gönderiyor bu nedendir

1 Beğeni

Merhaba @Daymmmm,

Öncelikle Papara Topluluk’a hoş geldin! Sanıyorum ki gönderini paylaştığın sırada anlık olarak bir aksaklık yaşadın. Sorunun çözüldüğünü umarım. Devam ediyorsa destek@papara.com adresine email göndererek ekibimiz ile görüşebilirsin.

1 Beğeni

Para transferi yaparken hata verdi tekrar işlem yapmaya calıştığımda her defasında hata veriyor para transferini gercekleştıremıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

2 Beğeni

Merhabalar hesabımı onaylamakta sorun yaşıyorum kimlik ön yüzü ve arka yüzünü okutma işleminden sonra hologram işlemine geldiğimde beş saniyeden geriye saymaya başladığında kimliğimi aşşağı , yukarı doğru hareket ettirdim fakat her seferinde hata verdi veyahut hatalı dedi ve son denememde hata olduğunu ve ekibe iletildiğini yazdı . Yine de sizden bu hatayı gidermeniz için rica ediyorum

1 Beğeni

Merhaba @F1xu :wave:

NFC özelliğini destekleyen bir telefon üzerinden kayıt olmaya deneyebilirsin NFC özelliği bulunan telefonlarda hologram okutulmayıp NFC ile işleme devame debilirsiniz.

1 Beğeni

Merhabalar hesabımı onaylamaya çalışıyorum kimlik bilgilerin aşağıdaki gibidir dediği ve altta kimlik bilgilerimi verdiği bölgede devam ete tıklıyorum. Ve bana - Hata Lütfen kimlik seri numaranı kimliğinde yazdığı gibi girdiğinden emin ol- Diyor Tamam dediğimde herhangi bir emin olma seçeneği yok Zaten aynısı eminim kontrol ettim.

2 Beğeni

Merhaba @ahmeteroglu230609 :wave:

Hesabını Manuel olarak onaylamayı deneyebilirsin aşağıda belirtilen adımları sırasıyla uygula;

Kimliğini yüzünün altında tutarak seni ve kimliğini net görebileceğimiz şekilde bir fotoğraf çek.
E-Devlet üzerinden yerleşim yeri (ikametgâh)/diğer adres belgesi veya Nüfus Kayıt Örneği Belgesi oluştur.

-İlgili belgenin kimin içi alınacağı kısmında ‘‘Kendisi’’ seç.
-Belgenin neden verileceği kısmına ‘‘Kuruma İbraz’’ seç.
-Kurum adı alanına ‘‘Papara’’ yaz.
-Oluşturduğun belgeyi indir.

İndirdiğin belgeyi ve yukarıda belirtilen şekilde çektiğin fotoğrafı destek@papara.com e-posta adresine gönder. Gönderdiğin bilgiler Papara Müşteri Hizmetleri tarafından incelenerek tarafına geri dönüş yapılır.

2 Beğeni

Bu dediğiniz şekilde mail ile işlem yaptığımızda hesap onaylı mı oluyor? Sözleşmeli hesap mı oluyor?

1 Beğeni

Hesabımı onaylayamiyorum

Bende sorun yaşıyorum paramı cekemıyorum

1 Beğeni

Steamden bir oyun almaya çalışıyorum ama şöyle bi mesaj veriyor nası düzeltebilirim

Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize “bloke” koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyin.

Kart bilgilerini kontrol ettim hepsi doğru

1 Beğeni

23 kasım sabah saat 07 de netflix ödemesi otomatik olarak hesabımdan kesilmiş, yine aynı gün saat 15 civarı hesabınızda yeterli bakiye bulunamadığı için ödeme yapılamamıştır mesajı gelmiş ve ödeme hesabımdan çekildiği halde ödemeye yapılmadı gerekçesiyle netflix hesabım askıya alınmış. Bütün gün defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen asla müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayamadım. Şuan ben gereksiz yere bir kere daha netflix ödemesi neden yapcağım. Ücreti iade edin hesabıma o zaman.

1 Beğeni

Yardımcı olabilirmisiniz müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamıyorum sadece şarkı çalıyor

Merhaba velimin numarasini kabul etmiyor ne yapmaliyim

Veli izni var ama yanlış bilgi girişi yaptım değiştiremiyorum

16 mart cuma günü 105 tl lik bir teknoloji harcaması yaptım param hesabımdan gitti ama karşı tarafada geçmedi ödeme başarısız oldu ve hesabınızın online işlemlere açık olup olmadığını kontrol edin dedi ettim ve açıktı param gitti paramı nasıl geri alabilirim

Merhaba papara hesabımda para olmasına rağmen para transferi yapmak istediğimde bakiye 0,00 olarak gözüküyor nasıl düzeltebilirim??
@yussuf @

1 Beğeni