Hata Bildir kategorisi hakkında

Bir hata tespit ettiysen bunu bize bildir. İlgili ekibe hızlıca aktarılması için etiket kullanmayı unutma.

1 Beğeni

Paparadaki hesabındaki parayı başka bir hesaba atmaya çalışıyorum beni tekrar girişe gönderiyor bu nedendir

Merhaba @Daymmmm,

Öncelikle Papara Topluluk’a hoş geldin! Sanıyorum ki gönderini paylaştığın sırada anlık olarak bir aksaklık yaşadın. Sorunun çözüldüğünü umarım. Devam ediyorsa destek@papara.com adresine email göndererek ekibimiz ile görüşebilirsin.

1 Beğeni

Para transferi yaparken hata verdi tekrar işlem yapmaya calıştığımda her defasında hata veriyor para transferini gercekleştıremıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

Merhabalar hesabımı onaylamakta sorun yaşıyorum kimlik ön yüzü ve arka yüzünü okutma işleminden sonra hologram işlemine geldiğimde beş saniyeden geriye saymaya başladığında kimliğimi aşşağı , yukarı doğru hareket ettirdim fakat her seferinde hata verdi veyahut hatalı dedi ve son denememde hata olduğunu ve ekibe iletildiğini yazdı . Yine de sizden bu hatayı gidermeniz için rica ediyorum

1 Beğeni

Merhaba @F1xu :wave:

NFC özelliğini destekleyen bir telefon üzerinden kayıt olmaya deneyebilirsin NFC özelliği bulunan telefonlarda hologram okutulmayıp NFC ile işleme devame debilirsiniz.