Bir izleyicimin uzun süren teslimatı!

Merhabalar, bir izleyicim

abi ben ayın (ARALIK) 18 mi 19 undami ne sipariş ettim 4 ocak diyo getirme tarihi daha erken gelme şansı varmi bunun … diye bir yorumla başladı yorumu yazalı 3 Hafta olmuş.

Sonrasında > abi ben agt kuryeleri ne kadar umursamaz (Aralık)29 unda getirdi evde yoktum sonra haftaya getiririz dedi 3 hafta oldu sürekli erteliyor sürekli erteliyor çok kotu kurye leri

dediğine göre 10 gün gibi bir sürede gelmiş lakin evde olmadığı için ertelenmiş. AGT takip panelinden yazmasına yada aramasına rağmen olumlu bir cevap alamamış.

kurye dalga geçer gibi kaba bir tavırla haftaya erteledi şikayet edicem artık kuryeyi dalga geçiyor bu adam // En son ki durumu bu

NE kadar sakin olmasını sabır etmesini dile getirsem de, kuryenin de dağıtım konusunda biraz olayı uzatması kullanıcıyı bayağı üzmüş…

Konu Hakkında ne etmeli ! artık ne diyeceğimi bilmiyorum en son bana da küfür etmesinden korkmuyor değilim :smiley:

Teşekkürler.

1 Beğeni

Merhaba @FatihAksoy :wave:

Malesefki bazı kargo ve kurye şirketlerinde böyle sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalabiliyoruz. Bazende aynı firma olmasına rağmen çok hızlı bir şekilde geliyor mesela benim papara kartım kuryeye verildiği gün teslim edilmesine rağmen kuzenimin kartı 2-3 gün sonra teslim edildi bu kadar geç teslim etmesinin yoğunluktan dolayı olacağını düşündüğümüz için pek üstüne gitmedik. Fakat belirttiğiniz gibi 3 haftalık bir gecikme söz konusu ise bu kesinlikle yoğunlukla ilgili bir durum olması söz konusu bile olamaz. Direk kurye ile görüşmek yerine agt müşteri hizmetleri ile konuşmasını ve kurye hakkında şikayette bulunmasını tavsiye ederim.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri : 0850 480 76 77

3 Beğeni

Teşekkürler aynen yorum olarak yanıtladım öbür türlü çözülemeyecek gibi :slight_smile:

1 Beğeni