Agt Kurye ve yavaşlığı

Bu firma ile bi sorun yaşayan kişi ben miyim bugün gelmesi gereken kargom daha dağıtım bölgesine gelmedi en son işlem tarihi 12’si desteğe yazıyorum dönen yok papara ile hiçbir sorunum yok ama cidden bu agt ile çalışmadan yapmanın bir yolu yok mudur .d Cidden şaşkınlık içindeyim kart gelmiyor

3 Beğeni

merhaba, topluluğa hoşgeldin.

ne yazık ki böyle bir durum söz konusu. lakin yakın zamanda bu sorunların çözülmesi için çalışma başlatıldığı ve bu durumlardan haberdar olduklarını söylediklerini belirtmek isterim.

kartın başka bir acenteye sevk edilmiş olabilir. kurye ile iletişime geçip kartının kimde olduğunu öğrenebilirsin. ben öyle yapıp kartımın aslında evime çok yakın bir yerde başka bir kargo firmasının kuryesinde olduğunu öğrenip gidip teslim aldım.

başka bir sorun olursa sormaktan çekinme, güzel günlerde kalman dileğiyle.

3 Beğeni

@_Deniz , Selamlar

Bu sorunu yaşayan tek kişiler siz değilsiniz bu sorunu çoğu Papara kullanıcısı yaşamakta bu durum ile ilgili desteğe yazdığınızı belirtmişsiniz umarım sorununuzu çözmüşsünüzdür. Eğer halen bu sıkıntı devam ediyor ise yetkili dağıtım şirketini tekrar aramayı deneyebilirsiniz eğer yine çözemezseniz mail yoluyla iletişime geçmeyi deneyin bunların size yardımcı olacağını düşünüyorum eğer ki halen olmuyorsa Papara kartı iptal edip yeni bir kart söylemeyi deneyebilirsiniz.

Sağlıcakla kalın, Papara ile kalın.

3 Beğeni

Bunların hiç birisi bir işe yaramıyor papara bu firmaya herhangi bir yaptırımda bulunmuyor insanlara resmen kartlarını getirmiyor sizin sundugunuz çözümde komik iptal edip tekrar isteyin kardeşim adamlar getirmiyor ben 3 tur istedim böle çözüm yazacaksanız yazmayın komik yani mail atın yazın insanlar zaten bunu yazıyor .

1 Beğeni