Binance para transferi

Binance cüzdanıma aktardığım miktar papara`dan çıkmış görünüyor, binance hesabımda da işlemin başarılı olduğu kaydı var fakat binance cüzdanımda miktar görünmemekte, benzer sorunu yaşayan veya çözüm önerisi olan varsa sevinirim

Binance işlemlerini web üzerinden tamamlayabilirsin. Uygulama üzerinde konuyla ilgili çalışmaya devam ediyoruz.

Merhaba yaklaşık 2 gündür hepimizde olan sorun bende de mevcuttu. Kuvetmyt banka hesabımdan paparaya para aktardım fakat binancede sorun yaşadım. Uğraşamalarim sonucu bir çözüm yolu buldum ve yapmaniz gereken başka bir banka hesabimdan 1TL gibi bir rakam paparaya göndererek sorunum çözülmüş bulunmaktadır. Borsadan geri kalmamanız dileklerim ile.
Not, garanti bankasından 1 Tl göndererek işlemim çözülmüştür.

1 Beğeni

Binance para yatırma işlemim gerçekleşmiyor hata olarak kendi banka hesabınızdan para yatırmanız gerekmektedir diyor yatırdım zaten buna rağmen işlemiö gerçekleşmedi.

Binance uygulamasına para yatıramıyorum. Papara checkout yazısı takılı kalıyor sürekli

1 Beğeni

Binance hesabıma para atarken checkout ekranın kalıyor yada x hata işareti çıkıyor çözüm bekliyorum

1 Beğeni

Paparadan binance ye para göndericem sadece cheokut da kalıp duruyor yada paparaya tam giricem 404 error aradığınız işleme ulaşılamıyor diyor artık rica ediyorum çözer misiniz şu sorunu

1 Beğeni