Binance para transferi

Binance cüzdanıma aktardığım miktar papara`dan çıkmış görünüyor, binance hesabımda da işlemin başarılı olduğu kaydı var fakat binance cüzdanımda miktar görünmemekte, benzer sorunu yaşayan veya çözüm önerisi olan varsa sevinirim

1 Beğeni

Binance işlemlerini web üzerinden tamamlayabilirsin. Uygulama üzerinde konuyla ilgili çalışmaya devam ediyoruz.

Merhaba yaklaşık 2 gündür hepimizde olan sorun bende de mevcuttu. Kuvetmyt banka hesabımdan paparaya para aktardım fakat binancede sorun yaşadım. Uğraşamalarim sonucu bir çözüm yolu buldum ve yapmaniz gereken başka bir banka hesabimdan 1TL gibi bir rakam paparaya göndererek sorunum çözülmüş bulunmaktadır. Borsadan geri kalmamanız dileklerim ile.
Not, garanti bankasından 1 Tl göndererek işlemim çözülmüştür.

1 Beğeni

Binance para yatırma işlemim gerçekleşmiyor hata olarak kendi banka hesabınızdan para yatırmanız gerekmektedir diyor yatırdım zaten buna rağmen işlemiö gerçekleşmedi.

1 Beğeni

Binance uygulamasına para yatıramıyorum. Papara checkout yazısı takılı kalıyor sürekli

1 Beğeni

Binance hesabıma para atarken checkout ekranın kalıyor yada x hata işareti çıkıyor çözüm bekliyorum

1 Beğeni

Paparadan binance ye para göndericem sadece cheokut da kalıp duruyor yada paparaya tam giricem 404 error aradığınız işleme ulaşılamıyor diyor artık rica ediyorum çözer misiniz şu sorunu

1 Beğeni

Binance para yatırmaya çalışıyorum. Sürekli checkout yazıyor. Sorun ne zaman düzelecek?

1 Beğeni

Mıbilden Binance’e para yatırma sorunu ne zaman düzeltilecek? Pc başında olmadığımız zamanlarda sorun yaşıyoruz.

1 Beğeni

Papara kartınıza kayıtlı banka kartınız BTC para yatırmanız için papara ile anlaşmamız olabilir ben kuveytürkle denedim olmadı sanırsam birkaç bankadada aynı sorun var.

1 Beğeni

bu sorunun sebebi bankanızı papara da onaylamamanız. bankanızdan papara hesabınıza 1 ₺ yükleme yapın tekrar denediğinizde işlem başarılı olacaktır

1 Beğeni

Merhaba binance hesabıma para gönderemiyorum sürekli son aşamada takılı kalıyor ya da 404 uyarısı veriyor. Lütfen bir çözüm bulun.

1 Beğeni

Efendim çözüm bulunmasını istiyorsanız lütfen papara destek ile iletişime geçin.

1 Beğeni

Sürekli binance para yatırmaya çalışıyorum.Ama hep aynı sorunla karşılaşıyorum lütfen yardım eder misiniz?

2 Beğeni

Genel olarak yaşanan bir sorun. En kısa zamanda çözülecektir.
Destek ekibine detaylı bir geri bildirim yaparak sorunun çözülmesine destek verebilirsiniz.

1 Beğeni

Bir hata oluştu. Ekibimiz konu ile ilgili bilgilendirildi. Lütfen daha sonra tekrar dene. Yazisi aliyorum. Binance a Para atamiyorum. Dune kadar bisi yoktu. Nedir bu sorun?

1 Beğeni

iOS cihazlarda Binance uygulaması özelinde karşılaştığımız bir durum bu. Uygulama ile ilgili geliştirme tamamlanana kadar Binance’e para yatırma işlemlerine mobil uygulama yerine web üzerinden devam edebilirsin. Biraz önce yaptığım işlem web üzerinden anında tamamlandı. :slight_smile:

1 Beğeni

Binance hesabımdan papara hesabıma para çekemiyorum… sürekli işlemim askıya alınıyor. Şu an bu genel bir problem mi yoksa sadece bende mi var?

2 Beğeni

Konuyu okuyunuz

1 Beğeni

Bende de aynı sorun var çözüm bulabildiniz mi ?

1 Beğeni