Binance para transferi

Papara hesabımdan binance hesabına 1000₺ para transferi yapmak istedim ama papara chekout ekranında takılıyor ve işlem yapamıyorum sürekli bu şekilde bu konu hakkında bir bilgisi olan varmı

6 Beğeni

Merhaba iyi günler dilerim.
Bünance hesabıma para çekeceğim fakat bekliyorum bir türlü açılmadı.

merhaba @hasantahsinpekaslan, @y.cumhur66 :slight_smile:

Yaşadığınız aksaklık için üzgünüz. Binance ile yaşanan durum çözülmüş görünüyor. İşlemlerinize normal şekilde devam edebilirsiniz.

Kripto para borsalarına ödeme yapabilmen için en az bir defa Papara’ya kendi banka hesabından para yüklemiş olman gerekmektedir. Sürekli bu hatayı alıyorum.Ne zaman bir sonuca varabiliriz.

14 Beğeni

Bende cheekout ta takılı kalıyorum…

2 Beğeni

Merhaba,
Bende dünden beri aynı problemi yaşıyorum checkout yazısını aşamıyorum hem binance’a hemde paparaya destek talebi gönderdim fakat geri dönüşte yok ne yapmam lazım bu sorunun düzelmesi için?

Merhaba binanceye Para yollayamıyorum hesabınıza da para yolladım kendi hesabımdan iki kere ama yine sorun veriyor lütfen yardımcı olun

Binance’ye Papara Hesabımla 100 TL Para Yatırmaya Çalıştım Binanceden Banka Tarafından Rededildi Uyarısı Aldım Ama Papara Hesabımdan Para Çıkmış Görünüyor Param Şu Anda Kayıp.
Müşteri Hizmetlerini Aradım Geri Dönüş Yapılacak dendi Ama Hala Dönüş Olmadı.


Bütün işlemleri kendi hesaplarımdan yaptığım halde bu sorun var chekout sorunuda var o ekrandada takılıyor orayı geçince bu sorun çıkıyor sabaha çözülmezse Paparayı kapatırım

9 Beğeni

Merhabalar,
Binance hesabıma para yatırmak istiyorum fakat binance platformundan paparaya bağlanırken problem yaşanıyor sayfa açılmıyor yalnızca “checkout” yazısı çıkıyor ve işlemi gerçekleştiremiyorum, bana yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba, Binance işlemlerinde yaşanan aksaklığı takip ediyoruz ve çözümü için hızla çalışıyoruz. :slight_smile:

iOS cihazlarda Binance uygulamasında yaşanan bu sorunu en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Uygulama ile ilgili geliştirme tamamlanana kadar Binance işlemlerinize web üzerinden hesabınıza giriş yaparak devam edebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkürler.

1 Beğeni

Hesabından çıkış yapan bakiyenin iadesi de en kısa sürede yapılacaktır. İşlem yoğunluğuna göre ve işlem türüne göre Destek Ekibimize gelen taleplerin farklı çözüm süreleri olabiliyor ama en kısa sürede geri dönüş yapılacağına emin olabilirsin. :slight_smile:

Binance’ye Papara Hesabımla 1000 TL Para Yatırmaya Çalıştım Binanceden Ama Papara Hesabımdan Para Çıkisi olmuyor. Beni başa atıyor tekrar şifre ve telefonla girmemi istiyor.
Müşteri Hizmetlerini Aradım Geri Dönüş Yapılacak dendi Ama Hala Dönüş Olmadı.

Merhaba Binance güncel sorun devam etmekte lütfen çözüm bulunsun artık

merhaba @yoruk68, bu durum çözülene kadar acil olarak gerçekleştirmek istediğin işlemlerin için hesabına web üzerinden (www.papara.com) erişerek Binance hesabına para yatırabilirsin. Konuyla ilgili geliştirmeler üzerinde çalışıyoruz.

Binance cüzdanıma para yatırmak için papara seçeneğini seçtim yönlendirilen sayfada papara hesabıma giriş yaptım ve 599 TL’lik işleme onay vermeme rağmen ‘‘İşlem Başarısız’’ hatası alıyorum. Kripto para gibi her saniyenin önemli olduğu bir borsada yarım saattir uğraşıyorum.

1 Beğeni

böyle bir hata alıyorum ve binanceye para aktaramıyorum
acil yardımınız lazım kartım döviz kuyumcu… gibi işlemlere kapalıymış gibi bir uyarı verdi

1 Beğeni

Binance para aktaramiyorum kendi hesabımdan paparaya para gönderdiğim halde hesabiniza kendi hesabınızdan para gönderin diyor çözebilen var mı yardımcı olsun internet sitesinden de denedim aynı hatayı veriyor.

Yatıramıyoruz malesef

valla bende yapamıyorum çözülmemiş acil destek bekliyoruö