Banka veya kredi kartı para yükleme

Farklı isimde bir kredi kartı ile papara hesabıma para gönderebilir miyim? Eft veya havale yöntemi ile olmadığını biliyorum aynı durum kredi kartı ile geçerli midir?

@oguzhanylmz55 Selam,

Havale/EFT ile para gönderiminde Kullanıcı sadece kendi banka hesabından papara hesabına para gönderimi sağlayabilir.

Paparadaki Banka/Kredi kartı ile yatır seçeneği ile kişi farketmeksizin Papara hesabına para yatırabilirsin.

Yapman gereken işlemleri sırasıyla aşağıda belirtiyorum.

1. Paparaya giriş yap > Para Yatır seçeneğine tıkla > Banka / kredi kartı ile yatır seçeneğini seç ve Yeni Banka / Kredi Kartı Ekle butonuna tıkla.

2. Parayı Gönderecek kişinin göndereceği hesap veya kredi kartının bilgilerini gir

3. Kart ekle butonuna basınca kart sahibinin işlemi doğrultusunda yapıldığını onaylamak için 3D güvenlik doğrulaması yapılması gerekiyor, Gönderen kişinin Telefonuna gelen SMS Doğrulama kodunu gereken alana girmen gerekiyor.

bu işlemde kart sahibinden Onay için 1TL çekilir ve anında iadesi sağlanır.

3. Onaylandıktan sonra Banka / Kredi kartı ile yatır seçeneğinden Gönderen kişinin Kartını seçip göndermesini istediğin tutarı girmen gerekiyor ve Devam et butonuna basınca girdiğin tutarı onaylaman gerekiyor.

4. Bankra / Kredi kartı sahibinin Para Gönderme işlemini Onaylamak için SMS gönderilir ve Onaylandığı anda para Papara Hesabınıza Aktarılır.

Tanımlı kartlarından istediğini seçebilir ya da yeni bir kart ekleyebilirsin. Banka / kredi kartı ile para yatırma işlemlerinde %2 işlem ücreti uygulanır.