Banka kartı ve kredi kartı ile para yatırma

Karta para yüklemek için her seferinde atm ye gitmemek veya banka hesabından para atmamak için kredi kartlarından para atılabilmeli

5 Beğeni

Papara hesabımıza başka bir banka ya da kredi kartıyla internet alışverişlerinde yaptığımız ödeme şekliyle istediğimiz miktarda para yükleyebilirsek güzel olur

1 Beğeni

Başka kredi kartlarından falan kendi paparamıza para gönderme

1 Beğeni

Bence, başka kredi kartından Papara hesabımıza direkt olarak para yatırılabilse güzel olurdu. Detaylara gelirsek; “Kredi kartı ile yatır” seçeneği olacak ve bu seçeneğe basıldığında kredi kartı numarası, skt ve cvv isteyecek tüm bilgiler doğru girildiğinde 3d secure sistemiyle “Papara” adına ödeme yapılacak ve yatırılan para, Papara hesabımıza düşecek. Böyle bir sistem olması birçok kişiye çok kolaylık sağlayacaktır, saygılar.

1 Beğeni

Diğer Fintech şirketleri gibi bence Papara’da da kredi, banka kartı gibi karlar ile para yüklenebilmeli.

1 Beğeni

kredi kartı bilgileri ile para yüklenebilse keşke

1 Beğeni

Tosla da kartlarımdan komisyonsuz para yüklüyordum. Hala bu özellik Papara’ya gelmedi.

1 Beğeni

Banka kartı ve kredi kartı papara uygulamaya ekleyerek para gönderme ve para yatırma. Bu şekilde işlemlerimizi daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

1 Beğeni

Arkadaşlar Papara kartıma başka bir kredi kartından nasıl para aktarabilirim yapılmıyor yoksa böyle bir özellik gelmeli bence.

Merhaba,
Şu anlık başka birinin adına bir banka hesabından gelen paralar hesabına gelmemekte geri iade edilmekte, fakat yakında bu özelliğin geleceği hakkında bilgiler var. beklemede kal :smiley:

Banka kartı& kredi kartı ile paparaya para yatırma özelliği gelse çok iyi olur rakip firma olan ini*l’de bu özellik bulunmaktadır.Paparaya bu özellik gelirse çok iyi olur.

Başka Bir karttan iban numarasız para transferi nasıl yapıyoruz

Kredi kartım ile papara hesabıma yatırım yapabilirmiyim

@u.adgzl Merhaba,
Evet,
Nasıl yapabileceğini öğrenmek için buraya tıklayabilirsin.