Kredi kartı ile yatırım yaptığımda hesaptaki parayı havale/eft yaparak ibana gönderebilir miyim?

Kredi kartı ile para yatırdığımda parayı havale/eft yaparak ibana gönderebilir miyim? (Kendi iban banka hesabıma). İçindeki parayı daha sonra acil bir durum olursa bu şekilde kullanabilirim.

Merhaba @ercumentburakkorkmaz topluluğa hoş geldin.

Paparaya kredi kartından yatırma yaptığın zaman belirli bir işlem ücreti dahilinde para hesabına geçer. Günlük 15.000 Türk Lirasına kadar kredi kartından para yatırabilirsin.

Bu işlemin ardından para Papara hesabında olacağından parayı havale/eft üzerinden hesabına alabilir veya çekebilirsin.

Bu işlemi yapmadan önce işlem ücreti sana gösterilir. Lütfen işlemi yapmadan önce işlem ücretine dikkat et.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

2 Beğeni

Merhaba,

Papara keşke kredi kartı yatırımından işlem ücreti almasa da paparayı tüm finansal ihtiyaçlarımız için daha kullanışlı hale gelebilse.

Soruma detaylı bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

1 Beğeni

Merhaba @ercumentburakkorkmaz

Yeni düzenlemeyle beraber günlük en fazla 15.000 Türk Lirası ve toplamda en fazla 25.000 Türk Lirasına kadar nakit para yatırma işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Kredi Kartı - Banka Kartı ile yapacağınız para yatırma işlemleri Nakit Yatırma Limitine bağlandığı için 25.000 Türk Lirası sınırına ulaştığınızda Nakit Yatırma ve Kartla yatırma işlemleri gerçekleştiremeyeceksiniz.

Ağustos ayı itibari ile kullanıcı sözleşmesi değişecek olup Kredi Kartı ile para yatırma işlemleri için BKM Takas Komisyonu + en fazla %1 şeklinde işlem ücreti uygulanacaktır.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.