Atm paraya el koydu geri iadesi ne zaman olur

Vakıf bank atmsinden hesabıma para yatırma esnasında atmden teknik bi arızadan dolayı paraya el koydu vakıf bnkı arıyorum kartın bağlı olduğu bankayı arayın diyor paparayı arayın diyor papara 17 iş günü içinde geri dönüş olur diyor para çok acil lazım birileri bana yardımcı olsun lütfen

2 Beğeni

19.03.2021 Tarihli Saat 19.20 Sularinda Vakifbank Atmsine Paparacartimla para yatirmak istedim Normalde İşlem ücreti Kesmiyordu Ama bu sefer 56 lira felan istedi islem ucreti bende kabul etmedim parami geri vermesi için iptale bastim parami yuttu karti verdi Vakıfbanki aradim o paparay arayin diyor paparayi aradim.17 gün süresi dedi ve daha Cevap yok bilgi yok Napmaliyim arkadaşlar bilgi verirmisiniz

Bugün Denizbank ATM si vasıtası Papara black kartima para yatırma işlemi sırasında 4100 TL ATM de kaldı , kartımı geri verdi fakat para yatırma işlemini tamamlayamadan para ATM de kaldı, para yatırma ve çekme işlemi ATM arızası nedeniyle gerçekleştirilmiştir yazısi belirdi ekranda , denizbank ile görüştüm , Papara tarafinadan işlem kaydı açılması gerektiği söylendi, işlem kaydını nasıl actirabilirim müşteri hizmetleri sürekli beni ana menüye yönlendiriyor fakat orada bu sorun için konu başlığı yok, bu konuda yardımcı olabilir misiniz??

Merhaba,

Gerekli işlemler konusunda yardımcı olabilmemiz için telefonla veya email ile bize ulaşabilirsin.

destek@papara.com
0850 340 0 340

Aynı olayı ben de yaşadım 1 saat önce.Siz çözebildiniz mi

Vakıfbank atmsinden yaptığım para yatırma işleminde para sıkıştı ve uzun süre paranızı almadığınız için güvenliğiniz nedeniyle paranıza el konuldu dedi müşteri hizmetlerini iki defa aradım ikisinde de sizi aktarıyorum yetkiliye dedikten sonra hat kapandı ne yapmam gerektiği hakkında bir fikirim yok

Öncelikle merhabalar.Ben Ziraat atmsinden papara kartıma para yükledim ve Paranız alıkoyuldu dedi
nasıl halledebilirim

Yapıkredi atm den para yatırırken uzun süre parayı saydı ve hata verip kartı iade etti, para da atm de kaldı, bi müddet bekledim geri verir mi diye ama vermedi ne yapmalıyım?

1 Beğeni

Merhaba,
bu konu hakkında papara destek birimiyle birebir görüşmen daha iyi olacaktır.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

1 Beğeni

yapı kredi atmsinden para yatırmaya denedim işlem iptal edildi yazıp paramı yuttu atm sonra yapı krediyi aradım paparayı arayın dediler ve paparayı aradığımda ise 17 günü içinde iade edilir diyorlar ama para şimdi bana lazım lütfen yardımcı olun ne yapabilirim :frowning:

1 Beğeni

Merhabalar @torso0404 :wave:

Çağrı merkezinin de dediği gibi 17 gün içerisinde hesabınıza tutar yansıyacaktır. İşlemi hızlandırma diye bir seçenek olmadığı için belirtilen süreyi beklemelisiniz.

1 Beğeni

benimde akbank atm mesinde 5 bin TL param sıkıştı müşteri hizmetleri aradım kayt olusturdular ve beklemem gerektiğini 4 is günü is günü icersinde dönüş yapacaklarını söylediler