Atm papara kartimi ve parami yuttu

Merhaba, bugün saat 15.00 civarı QNB Finansbank Şaşmaz şubesinde bulunan atmden para yatırma işlemi gerçekleştirmek istedim. ancak kartı takıp parayı verdikten sonra atm hem kartı hem parayı yuttu. Nasıl para iadesi alabilirim?

1 Beğeni

Aynısı benim de geçen hafta cuma günü başıma geldi. Kartı yeniden çıkartmam söylendi geri verilmeyecekmiş. para için de papara müşteri hizmetlerini aradım işlem kaydı açtılar iki üç gün oluyor ancak geri dönüş yok henüz. siz de bu şekilde deneyin bi isterseniz. Veya başka bir şey yapmamız gerekiyorsa öğrenirseniz buraya yazarsanız nasıl yaptığınızı çok mutlu olurum. :pensive:

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldiniz @ecemyavuz_yavuz @sametayd
Bu konu ile ilgili kanıtlarınızı, atm bilgilerini, adresi, para miktarını, kart numaranızı papara destek ekibi ile paylaşıp durumu izah ediniz.
Onlar size yardımcı olacaklardır.
Papara destek bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Merhabalar bugün Denizbank ATM si ile aynı sorunu yaşadım 4100 TL ATM de kaldı , kartımı geri verdi fakat para yatırma işlemini tamamlayamadan para ATM de kaldı , denizbank ile görüştüm , Papara tarafinadan işlem kaydı açılması gerektiği söylendi Ecemyavuz işlem kaydını nasıl actirabilirim müşteri hizmetleri sürekli beni ana menüye yönlendiriyor fakat orada bu sorun için konu başlığı yok, bu konuda yardımcı olabilir misiniz