Atm papara kartimi ve parami yuttu

Merhaba, bugün saat 15.00 civarı QNB Finansbank Şaşmaz şubesinde bulunan atmden para yatırma işlemi gerçekleştirmek istedim. ancak kartı takıp parayı verdikten sonra atm hem kartı hem parayı yuttu. Nasıl para iadesi alabilirim?

3 Beğeni

Aynısı benim de geçen hafta cuma günü başıma geldi. Kartı yeniden çıkartmam söylendi geri verilmeyecekmiş. para için de papara müşteri hizmetlerini aradım işlem kaydı açtılar iki üç gün oluyor ancak geri dönüş yok henüz. siz de bu şekilde deneyin bi isterseniz. Veya başka bir şey yapmamız gerekiyorsa öğrenirseniz buraya yazarsanız nasıl yaptığınızı çok mutlu olurum. :pensive:

2 Beğeni

Merhaba.
Öncelikle aramıza hoş geldiniz @ecemyavuz_yavuz @sametayd
Bu konu ile ilgili kanıtlarınızı, atm bilgilerini, adresi, para miktarını, kart numaranızı papara destek ekibi ile paylaşıp durumu izah ediniz.
Onlar size yardımcı olacaklardır.
Papara destek bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

3 Beğeni

Merhabalar bugün Denizbank ATM si ile aynı sorunu yaşadım 4100 TL ATM de kaldı , kartımı geri verdi fakat para yatırma işlemini tamamlayamadan para ATM de kaldı , denizbank ile görüştüm , Papara tarafinadan işlem kaydı açılması gerektiği söylendi Ecemyavuz işlem kaydını nasıl actirabilirim müşteri hizmetleri sürekli beni ana menüye yönlendiriyor fakat orada bu sorun için konu başlığı yok, bu konuda yardımcı olabilir misiniz

2 Beğeni

Papara kartımı PTT ATM’sine soktum ve kartim gitti 30dk civari kartin gelmesini bekledim ancak atm garip sesler cikardi ve ana menuye geri dondu kartımı alamadimne yapmalıyım?

2 Beğeni

Aynısını bu gece ben de yaşadım eğer bi çözüm bulduysan bana buradan yazar mısın ?

2 Beğeni

Takip + bu sorunların çözümünü bende merakla bekliyorum.

2 Beğeni

Atm papara kartımı yedi yenisini nasıl talep edebilirim

2 Beğeni

Vakıfbank atmsinden kartımı kullanıp para yatirirken atm parama el koydu para hesabima gecmedi napmam gerekir

2 Beğeni

Kartımı iptal ettim yeni kart icin başvuru yaptım
Ucret kesilicekmi bi sorun olurmu

2 Beğeni

Hayır papara black cart tamamen ücretsizdir.

2 Beğeni

Sorununuz çözüldümü paranız iade edildi mi edildiyse kaç gün sürdü lütfen açıklar mısınız ?

2 Beğeni

Merhabalar 01066 nolu atm dün akşam 23.07 civarı paramı yatırırken kartımı ve paramı yuttu
hiç bişey yapamadım ne yağabilirim

2 Beğeni

Aynı durum benim de başıma geldi de süreç nasıl sonuçlandı?

2 Beğeni

Denizli’de 104547 no’lu yapıkredi atm si 170 tl mi yuttu,yatırmak için paramı bölmeye koydum biraz bekledim ve atm “errorbişiler” diyip kartımı geri veri ve ana sayfaya geri döndü ordakigüvenliğe ne yapmam gerektiğini sorup yapıkredi müşteri hizmetleri numarasını ve atm numarasını verip arayıp bir talepte bulunmam gerektiğini söyledi yaptım sonrasında tüm bilgilerden emin olmak için bir daha aradığımda bunun yapıkrediyle bir alakası olmadığını papara’nın kendisin bu olayla ilgilenmesi gerektiğini söyleyip beni papara müşteri hizmetlerini aramamı söyledi sonrasında da böyle yaptım ve müşteri hizmetlerindeki kişi talep oluşturulduğunu söyleyip 17 gün ü bulabilen ters ibraz (chargeback) denilen olayın olduğunu söyledi. işte bu hafta çarşambadan beri bekliyorum yani ayın 27sinden beri eğer bir gelişme yaşanırsa devam ederim herkeseiyi günler

2 Beğeni

Aynı durum bir izleyicimin başına geldi sonuç ne oldu acaba onuda bilgilendireyim …

2 Beğeni

yaklaşık bir hafta sürdü ama sonunda param geldi saygılarımla.

4 Beğeni

İş bankası 09593 nolu atm si para mı yuttu kartımı geri verdi destek ekibine geri bildirim yaptım en kısa zaman da mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum

2 Beğeni

Merhaba, paranız hakkında Papara tarafına gereken bildirimi yaptıysanız, paranız size söylenen süre içerisinde geri iade edilecektir. Endişeniz olmasın :slight_smile:

3 Beğeni

Merhaba
23.01.2023 tarihinde saat 13.00 gibi 2229059 noldu ATM den papara kartıma 350 TL yatırırken ATM paramı yuttu tam olarak ne yapmalıyım

1 Beğeni