ATM Paramı yuttu

1 Mayıs da Akbank ATM’sinden 405TL para yatırmaya çalıştım. ATM paramı aldı fakat para sıkıştı 1-2 dakika beklettikten sonra hata verdi benden telefon numaramı ve sıkışan paranın miktarını sordu. Telefon numaramı ve sıkışan parayı girdikten sonra tekrar sistem hatası verdi ve kart iadesi yaptı. Paramı nasıl alabilirim?

Bana dekont verilmedi. Telefon numaramı ve sıkışan paranın miktarını girmemi istedi ardından sistem hatası verip kartımı iade etti.

2 Beğeni

Merhaba @erenozalp66 :wave:

Akbank müşteri hizmetlerini arayıp konu ile ilgili detayları paylaştıktan sonra sizleri yönlendireceklerdir.

Akbank Müşteri Hizmetleri : 444 25 25

5 Beğeni

Sizin dediğiniz gibi olmuyor Akbank paparada bir yazı istiyor şu kişiye ait para atmye şıkışmıştır paranın iadesini talep etmesi gerekiyor diyorlar aynı sorunu ben yaşadı 5 gün oldu daha sorunum çözülmedi

1 Beğeni

hocam aynı şeyi bende yaşadım ama ilgilenen yok, akbank sitesinde kartın ait olduğu bankaya iletin diyor

2 Beğeni

Merhabalar @InsPeciaLGG :wave:

Akbank’ın sitesinde dediği papara müşteri hizmetlerine ulaşmayı denediniz mi?

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

2 Beğeni

aynı sıkıntı bende de var… Yardım edin lütfen müşteri hizmetleriniz ile bir sonuca varamıyorum istetdiğim konuya varamıyorum.

2 Beğeni

Merhaba @emre.ayn.1071 :wave:

Papara müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığınız sorunu belirtmeniz durumunda sizlere yardımcı olacaklardır.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

3 Beğeni

Merhaba Yusuf Bey,

Papara müşteri hizmetlerini aradım fakat sorunumu bulamıyorum hizmetler arasında

2 Beğeni

Merhaba @emre.ayn.1071

Papara müşteti hizmetlerini aradıktan sonra gerekli tuşlamaları yaparak müşteti hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

3 Beğeni

Hocam Sanırım Her Hafta Veya Ay Bilemiyorum Sayım Yapılıyor Sayımda Artan Paralar Tespit Ediliyor Diye Biliyorum Veya Siz Özel Olarak Belirtir İseniz ATM Sayımı Sonucu Paranız İade Edilir Bir Arkadaşım Yaşamıştı Yanlış Hatırlamıyorsam. İyi Bloglar

2 Beğeni

Allaha şükür zengin değilim :smiley:

hangi tuşlamalar söyleyebilir misiniz bir türlü bulamıyorum çünkü

25.10.2022 tarihinde 12.30-13.00 civarında Papara sanal kartıma VakıfBank ATM de para yüklemek üzere 300 TL yerleştirdim. Bankamatikte “Şu anda işleminizi gerçekleştirmiyoruz.” yazısı çıktı ve işlemi sonlandırdı ama bir müddet beklememe rağmen param ®ı geri vermedi. Paramı geri vermediği gibi banka hesabıma da yatmadı, ATM paramı yuttu. Mağduriyetimin kısa sürede çözülmesini rica ederim.
Müşteri hizmetleri beni paparaya yönlendirdi.

2 Beğeni

Merhaba @altundogukan4422 :wave:

Eğer atm ekranında işleminiz onaylandi gibi bir ibare görmedi iseniz sorununuzu yaşadığınuz atmnin müşteri hizmetleri ile çözmeniz gerekmekte eğer müşteri hizmetleri sizlere yardımcı olmayıp papara müşteri hizmetlerine yönlendiriyor ise BDDK üzerinden suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

3 Beğeni