ATM para yutması

05 Ekimde Papara Kartımla Akbank Atm sinden yatırmış olduğum 7.500 TL ye Akbank atm si koruma amaçlı el konuldu uyarısı verdi.Akbank şubesine gittim Papara ile görüşmemi söyledi,durumu paparaya ilettim 15 günün sonunda banka tarafından olumsuz sonuçlandığını söylediler.Pre-arb süreci başlattık dediler,şimdi 20 günde onu bekleyeceğim.Tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum,avukata da verdim.Ve gördüm ki yüzlerce kişi aynı şekilde DOLANDIRILIYOR.Evet bu bir sorun değil,DOLANDIRICILIK düpedüz.

Merhaba @ozgunaydemir25 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz. Ayrıca Papara, 6493 sayılı Kanun kapsamında kurulmuş lisanslı bir elektronik para kuruluşudur ve faaliyetlerini T.C. Merkez Bankası denetiminde yürütmektedir. Çeşitli ithamlarla kuruluşumuzu karalamaya yönelik yanıltıcı beyanlarda bulunan bireyler hakkında 6493 sayılı Kanun’un 33. maddesi uyarınca “Elektronik Para Kuruluşunun İtibarını Zedelemek” ve 5237 sayılı Kanun’un 267. maddesi uyarınca “iftira” suçları oluştuğundan gerekli adli bildirimler de yapılmaktadır.