AGT kurye den teslimat istemiyorum!

Daha önce bir Black Card başvurusu yapmış ve 1 ay boyunca beklemiştim paparaya ve AGT ye gerekli şikayetleri yaptım ama sahtekar olduklarını düşündüğüm AGT kartımı teslim etmedi gece 22.00 da geldik yoktunuz diye bildirim mesajı aldığımda teslim yine sahtekar olduklarını düşünüp kartımı iptal etmiştim,
Fakat Paparayı severek kullanıyorum ve bir Black kart sahibi olmak istiyorum,
kartım yine AGT ye teslim edilirse sonuç malum.
Black kart başvurumu tekrar yaptım umarım başka şirketle gönderimi sağlanacaktır aksi taktirde AGT kuryeye verildiği gün kartımı iptal etmeyi düşünüyorum.

1 Beğeni

Selam @kerimkelam06

Öncelikle, yaşadığın duruma üzüldüğümü belirtmek isterim. Maalesef ki, Black Card şu an için AGT dışında bir firma ile teslim edilemiyor ancak bunun Papara’da farkında ve “Sor Paparalı Sor #1” videosunda Emre Kenci’nin bahsettiği üzerine bu durum önümüzdeki bir yıl içerisinde değişecek :star_struck: Şimdilik Tahmini teslimat süresi dışına çıktıysanız bunu Papara’ya veya AGT’ye bildirebilirsiniz. Böylece teslimatınız için aciliyet olduğu kuryeye bildirilir ve bi kullanıcı olarak tavsiyem eğer teslimatınız çok geciktiysen yeni bir başvuru yapmanız faydanıza olabiliyor

Papara Mail: destek@papara.com
Papara Çağrı Merkezi: 0850 340 0 340

AGT Müşteri hizmetleri: 0850 480 76 77

2 Beğeni