100 tl ön ödeme

Ben vakıfbank atmsinden hesabım onaylansın diye +100tl (240tl) yatırdım . Hesabım hala onay almadı . Papara kartım elimde ne yapayım ?

1 Beğeni

Merhaba @ahmethamdiyilmaz8 :wave:

ATM’den para yükleyerek hesap onayı yapamazsın. Hesabını onaylamak için papara kart iste bölümünden kart isteyip kart geldiğinde kartını hesabına tanımladığın zaman sözleşmeli hesaba geçiş yaparsın.

1 Beğeni

Selam onaylamadan mı bahsediyorsun yoksa sözleşmeli hesaptan mı anlamadım o yüzden ikisi içinde yardımcı olmaya çalışacağım
Onaylatmada Sorun Yaşadıysan;
Aşağıdaki adımları takip ederek hesabını onaylayabilirsin.

Papara hesabına giriş yap.  
Hesabını onayla butonuna tıkla. 
Hesabını onaylarken kullanmak istediğin kimlik tipini seç. 

Hesap onaylama sürecinde kimliğinin ön ve arka yüzünü okuttuktan sonra kimlikteki kişi ile aynı kişi olduğunu doğrulamak için canlılık kontrolü yapılır. Bunun için bulunduğun ortamda yeterli ışık ve internet hızının olduğundan emin olmalısın.
Bunlara rağmen halen daha sorun yaşadıysan
https://www.papara.com/faq/#!/hesap-islemleri/hesabimi-onaylayamiyorum-ne-yapmaliyim
sitesindeki adımları kontrol edebilir ya da yaşadığın sorunu
:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
yolları üzerinden daha detaylı yardım alabilirsin

Sözleşmeli Hesapta Sorun Yaşadıysan;
Papara Kart isteyerek kuryenin getirdiği sözleşmeyi imzalayıp kartı aktive ettikten sonra
Hesap açtıktan sonra kötü niyetli kullanımı önlemek amacıyla hesap açan kişinin en az bir kere kendisine ait bir banka hesabından Papara hesabına para yatırmak için Papara Elektronik Para A.Ş’ye ait bir IBAN’a havale yapması gerekmektedir.
Havaleni kendine ait bankadan yaptıktan sonra sözleşmeli hesap tipine geçmiş olursun
:papara: Paparalı Günler Dilerim :smiley: