YouTube Premium Cashback Yapılmadı

Merhaba, ben daha önce YouTube Premium’un Samsung Galaxy telefon kullandığım için 3 ay olan (normalde 1 aydı) deneme süresinden faydalandım. Bunu yaparken Papara Sanal Kartımı kullandım. İşlemi telefon üzerinden yaptım. Papara işlem geçmişinde “YouTube” olarak göründü ve deneme amaçlı olarak çekilen 1 TL’nin cashback’i de anında yapıldı. Birkaç dakika önce aynı şekilde, yine telefon üzerinden YouTube Premium üyeliği başlattım ancak işlem geçmişinde “Google” olarak göründü ve cashback yapılmadı. Papara müşteri hizmetlerine ulaştım, cevap bekliyorum. Umarım yardımcı olurlar.

1 Beğeni

Premium aboneliğini iptal edip (hakkınız varsa ücret iadesi talep edin) veya mevcut aboneliğinizin yenilenmesini kapatıp bir sonraki dönem için Tarayıcınızı kullanarak Youtube Premium aboneliği alın.

YouTube uygulamasını kullanarak abonelik aldığınızda yaşadığınız durumda ki gibi ödeme aracı olarak GOOGLE gözükebilir ve GOOGLE ödemesi Cashback programına dahil değildir. Bu nedenle ya bilgisayar üzerinden Premium alımınızı yapın ya da telefon tarayıcınızı kullanarak ödeme işlemi yapın.

3 Beğeni