Youtube cashback nasıl alırım?

Merhabalar YouTube premium aldım Temmuz ve Ağustos ayı için bana hiçbirşekilde cashback iadesi yapılmadı. Paparayı sadece YouTube için kullanıyorum başka hiçbir uygulama kullanmıyorum netfllix spoty fln birkaç mesaj okudum aynı ay içerisinde cashback aldıysanız birdaha alamazsınız gibi bir durum oluşuyormuş ama ben sadece ve sadece her ay YouTube için kullanıyorum paparayı o yüzden benim için geçerli değil o söylenilen sanırım konu ile ilgili yardımlarınızı bekler iyi çalışmalar dilerim.

Merhaba @hskapurtu,

Cashback için YouTube ödemenin doğrudan YouTube üzerinden gerçekleşmesi gerekiyor. App Store veya Google Play gibi uygulama mağazaları üzerinden yapılan üyelikler Cashback kapsamına girmiyor.

Bunu kontrol etmek için şu adımları izleyebilirsin:

1. www.youtube.com’da Google hesabına tıkla (Sağ üst köşedeki profil fotoğrafına)
  2. Satın alınanlar ve üyeliklere tıkla
  3. Üyeliği yönet alanında Papara Card’ını ödeme yöntemi olarak kaydet

Bu adımları izlediğin halde Cashback’le ilgili sorun yaşıyorsan bize telefonla veya email ile ulaşabilirsin.

Merhaba,
Youtube için ödeme yaptım.yarısını iade etmedi müşteri hizmetlerine sorduğumda iphone kullanıcısı olduğum için iletildi ödemnin yarısını iade etmenizi rica ederim

Merhaba @tugrancan, konuyla ilgili bir üstteki cevabı inceleyebilirsin.