Xbox Gamepass Para Çekti Fakat Bunu Ben Yapmadım

Merhaba dün hesabıma para yatırdım ve bugün Xbox Gamepass Ultimate 1 aylık abonelik olarak 44,99TL para kesti bunu kesinlikle ben yapmadım xbox hesaplarımda kartım bağlı değil bunun iadesini nasıl alabilirim

1 Beğeni

Merhaba @buracam0634 :wave:

Papara müşteri hizmetlerini arayarak harcama itirazına başvurabilirsiniz.
Bilgin dışında yapılmış olduğunu belirttiğin işlemle ilgili ters ibraz (chargeback) süreci başlatılır.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

3 Beğeni

Topluluğa hoş geldin @buracam0634

Öncelikle Microsoft hesaplarını kontrol ederek gerçekleşen bu işlemin kendi hesaplarına ait olup olmadığını kontrol etmen faydalı olacaktır. Eğer kendi hesaplarından olduysa Microsoft canlı desteği ile iletişime geçersen aboneliğini iptal edip paranı iade edebilirler. Bu işlem kendi hesapların tarafından gerçekleşmediyse @yussuf 'un dediği gibi ters ibrazda bulunmalısın ve sizin tarafınızdan gerçekleşmeyen bu işlem için fiziksel (Metal, Black, Lite) kartlarınızdan biri kullanıldıysa (dekont’dan kart numarası ile kontrol edebilirsiniz) kartınızı iptal yeni bir kart başvurusunda bulunun veya alın.

Çevrimiçi güvenli alışveriş için size önerim Papara Hayalet Kart veya Sanal Kartları kullanın. Hayalet Kartlar tek kullanımlıktır yani bir sefer para çıkışı olduğunda anında silinirler. Sanal Kartlar ise siz kartı iptal edene kadar kalıcıdır. Çevrimiçi alışverişlerinizde Sanal kartı kullandıktan sonra kartınızı bir sonraki alışverişinize kadar kapalı tutabilir veya limitleyebilirsiniz. Bu kartları dilediğiniz zamanda iptal edip anında yenisini açabilirsiniz.

Hayalet Kart hakkında daha fazla detay: Güvenli internet alışverişi için Hayalet Sanal Kart
Sanal Kart hakkında daha fazla detay: Sanal Kart nedir? Nasıl kullanılır?
Güvenli internet alışverişleri için bilgilendirme: Güvenli alışveriş için yapılması ve yapılmaması gerekenler

2 Beğeni