Visa mı mastercard mı

kartımda visa olarak talep oluşturuldu ama ben mastercard istiyordum mail attım ve bana kartımın mastercard olarak basılacağı yazıldı ama şu an papara visa kart basıyor sizce kartım visa mı gelir mastercard mı arasında fark yok demeyin ödeme yapacağım site mastercard kabul ediyor

1 Beğeni

Merhaba dostum :hugs:
Papara Black Card Visa mı yoksa MasterCard olarak mı gelir bilemiyorum. En doğu bilgiyi destek ekibi üzerinden edinebilirsin.

Fakat bu durum senin için bu kadar önemli olmasın. Çünkü eğer visa logolu bir black card gelse bile, her ay 1 adet ücretsiz olmak üzere MasterCard logolu sanal kart açıp internet harcamalarında kullanabilirsin :100:

Zaten MasterCard ve Visa arasında ülkemizde fiziksel anlamda bir fark bulunmuyor. Tasarım açısından ben şahsen Visa logolu kartları tercih ederim.

Kendine çok iyi bak :fist_right:
~ Kerem

Papara İletişim & Destek

Papara İletişim Sayfası
Papara E-posta: destek@papara.com
Papara Müşteri Temsilcisi: 0850 340 0 340

3 Beğeni

sanal kart kabul etmiyorlar malesef kart visa olarak basıldı ve arayıp iptal ettirdim mastercard olarak basılmasını bekliyorum mastercard olarak basılmaya başlanınca tekrar sipariş edicem

Selamm @omerrylma;

Dostum sanal kart kabul etmemeleri bana biraz garip geldi. Alışveriş yapacağın sitenin her zaman güvenilir olduğundan emin olmalısın.

Eğer site sanal kart kabul etmiyorsa uygun bir Lite Card kullanabileceğini de hatırlatmak isterim.
Lite Card’lar MasterCard oluyor diye biliyorum. Hiç Visa logolu bir Lite Card görmedim. Satın almadan önce paketini kontrol etmekte fayda var tabii.

Kendine çok iyi bak :fist_right:
~ Kerem

3 Beğeni

anladım ama lite kartlarda da üzerinde adımız yazmıyo diye biliyorum site kartın arkalı önlü fotoğrafını istediği için sitenin adı advcash para transferi ve ödeme işleme sağlayıcısı uygulaması güvenlilir bir site bu siteye para yatırabilir miyim çunku az da olsa coinle ilgili bir site okuduğum bir yazıda kripto firmaları ile ilişkinin tamamen kesildiği söylendi bu site tam kripto para uygulaması değil ama bilmiyorum yatırılabilir miyim para :fist_right:

1 Beğeni

Selamlar @omerrylma,

Dostum bahsettiğin siteyi ilk defa duyuyorum. Para yatırabilmen konusunda denemeden bir şey söylemek zor. Site Banka/Kredi kartı ile para yatırmayı destekliyorsa ve ön ödemeli kartların kullanımına kapalı değilse para yükleyebilirsin. Site ile alakalı bir durum.

Bu kadar fazla doğrulama istemesi bana garip geldi açıkçası. Kullanacağın banka/kredi kartının fotoğrafını isteyen bir şirketi ilk defa duyuyorum. Güvenilirliği konusunda sen yine de dikkatli ol dostum :hugs:

2 Beğeni

Denemenizi öneririm. Normal bankalarda da isimsiz kartlar mevcut. Mesela Kuveytte isimsiz kartlar mevcut. Bu sayede yeni müşterilerine aynı gün kart teslimi yapabiliyorlar.

Not: Kabul edilmez ise site ile iletişime geçmenizi öneririm.

2 Beğeni

malesef üzerinde isim yazmayan kartların kabul edilmeyeceğini söylediler

güvenlik konusunda başıma bir iş geleceğini zannetmiyorum çünkü sitenin ortakları arasında binance gibi dev şirketler var.
müşteri temsilcileriyle görüştüğümde de bana kartın üzerinde adımın yazması gerektiğini aksi taktirde hesabıma para yükleyemeyeceğimi söylediler o yüzden black kartların mastercard olarak basılmasını bekliyorum

1 Beğeni