Veli onayını iptal etmek ve kendim onaylamak istiyorum

Ben geçen sene 13 yaşındaydım ve hesabımı onaylamak istedim ve babama da papara hesabı açtım ve onaylama ya geçtik. Belli bir yerde kaldık ve biz onu unuttuk ardından 1 sene geçti ve 14 yaşıma geldim artık veli onayına ihtiyacım yoktu (Yaş sınırı 13 yaş üstü). Kendim hesabımı onaylamak istedim ama hayla bana veli onayını soruyordu ardından babamın papara hesabını onayladım ve kendi onay mesajımı reddettim kendim onaylamak istedim ama hayla bana veli onayı soruyor yaşım tutuyor ama yapmıyorum T.C. mi tekrar girmek istiyorum giremiyorum nasıl yapabilirim?

1 Beğeni

Merhabalar. :wave: @goktugciftci0135

Ülkemiz kanunlarınca reşit değilsen Papara’yı kullanabilmek için velinden izin almalısın.

Papara uygulamana giriş yaptıktan sonra ana sayfada hesabını onayla bildirimine dokunarak onay için izin isteyebilirsin.

• Velin Paparalı ise Papara uygulamasına giriş yaptığında ana sayfada onay isteğini görebilir.

• Velin Paparalı değilse onay isteğin SMS ile davet olarak gönderilir. Papara hesabı açıp uygulamaya giriş yaparak onay isteğini ana sayfada görebilir.

1 Beğeni