Steam ve Epic Gameste Kart Bloke Uyarısı

Alışveriş yapmaya çalıştığımda ekteki hataları alıyorum. paparaya mail attım fakat dün öğlenden beridir bi yanıt yok sizin bildiğiniz bişey varsa yardımcı olurmusunuz?
resim_2022-01-30_171231

Merhaba @keremyildiz547830
Öncelikle aramıza hoş geldin, ben Kerem :hugs:

Karşılaştığın sorun ile alakalı bir kaç önerim var:

  • Öncelikle işlem yapmaya çalıştığın Papara Kartının kullanıma açık olduğundan ve internet harcamalarına açık olduğundan emin olmalısın. (Papara Uygulaması > Papara Card > Kullandığın Papara Kartın > Kullanıma Açık / İnternet Harcamaları)

  • Alışveriş yapacağın site üzerindeki kart bilgilerini doğru girdiğinden emin olmalısın. Bazen “Kart sahibine ait isim soyisim” kısmında basit yazım hataları yapılabiliyor. Bunun yanı sıra CVV kodunu, kartın son kullanım tarihi gibi bilgilerini doğru bir şekilde girdiğinden emin ol.

Papara Ekibinin hemen dönüş sağlayamamasının sebebi, çok yüksek ihtimalle Pazar gününe denk gelmiş olmasıdır. Eğer sorun devam ederse, müşteri hizmetlerini arayarak da sorununu gidermeye çalışabilirsin. İlgili iletişim bilgilerini bırakıyorum :smiling_face:

Kendine çok iyi bak dostum :fist_right:

Papara İletişim & Destek

Papara İletişim Sayfası
Papara E-posta: destek@papara.com
Papara Müşteri Temsilcisi: 0850 340 0 340

1 Beğeni

Merhaba @keremyildiz547830 hoşgeldin.

Dostum @kerem 'in de bahsettiği gibi internet alışverişleri ve bilgi doğruluğuna dikkat etmelisin. Ayrıca attığın ilk ekran görüntüsü yanlış hatırlamıyorsam Steam’e ait. Bazen Steam de bu tür engellere neden olabiliyor. Kartını kullanmaya çalıştığın yere ait bir hata olup olmamasına dikkat etmelisin.