Sozlesmeli hesaba geçemiyorum

Papara card istedim geldi aktive ettim
Ama hesap sozlesmeli hesaba geçmedi

1 Beğeni

Merhaba @enes320303 :wave:t2:

Talebin ile ilgili hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapılmış ve işlemin çözümlenmiştir.

Merhabalar Ben hesabımı sözleşmeli hesaba geçiremiyorum kimliğim yeni yaşım 18 den küçük olduğundan kimliğimde fotoğraf yok bu yüzden hesabımı onaylayamıyorumda yardımcı olmanızı talep ediyorum

1 Beğeni

Merhabalar bende aynı şekilde papara hesabimi sözleşmeli hesaba geçiremiyorun

1 Beğeni

Merhaba @emiryavuz876 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik.

Reşit olmadığın için hesap onaylama işlemlerini velinin izni doğrultusunda tamamlayabilirsin. Veli onayı talebini ilettiğinde velinin Papara hesabına otomatik bir bildirim gönderilir.

Velin bu bildirime tıklayarak senin hesabınla ilgili gerekli onayı verebilir. Velinin bu onayı verdiği sırada sahip olduğu hesap statüsü senin de hesabının hesap statüsünü etkileyecektir.

Sen hesap onaylama işlemlerini fotoğrafının bulunduğu yeni kimlik kartın ile NFC tarama yaptıysan ve velin herhangi bir şekilde sözleşmeli hesap sahibiyse senin de hesabın sözleşmeli hesap olacaktır. Fakat belirttiğim senaryo dışında veli onayın tamamlanırsa hesabın onaylı statüde olacaktır.

Ayrıca belirtmek isteriz ki eğer sen hesap onay işlemini fotoğraflı yeni kimliğin ile NFC doğrulama yaparak tamamlamana rağmen velin hesabı onaylıyken sana onay verdiği için onaylı hesaba geçersen daha sonra velin herhangi bir şekilde sözleşmeli hesaba yükseldiğinde senin de hesabın otomatik olarak sözleşmeli hesaba yükselecektir. Eğer belirttiğim bu işlem olur ama hesabın onaylı statüde kalırsa bize tekrar yazabilirsin. Biz hesabını direkt sözleşmeli hesaba yükseltiriz.

NOT: Fotoğraflı yeni kimliğin ile NFC yapmadan hesap onayladıysan ve velin herhangi bir şekilde sözleşmeli hesaba geçerse hesabına, hesabını sözleşmeli hesaba yükseltebileceğin bir bildirim gönderilecektir. Bu bildirimi tıkladığında da sözleşmeli hesaba geçebilirsin.

Aklına takılan bir soru olması halinde bizimle dilediğin zaman iletişime geçebilirsin. Kendine çok iyi bak :pray:

1 Beğeni

Merhaba @ebubekiralcn :wave:t2:

Talebin ile ilgili yardımcı olabilmek için seni aradık fakat ulaşamadık. Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır.

Reşit olmayan kullanıcılarımızın hesap onaylama işlemlerinin tamamlanabilmesi için çipli fotoğraflı yeni kimlik kartına sahip olmaları gerekiyor. Eğer çipli fotoğraflı yeni kimlik kartın yoksa kimliğini güncellemeni önermek durumundayız.

Nüfus müdürlüklerinden randevu alıp kimliğini güncelleyebilirsin.

1 Beğeni