Samsung Pay, Apple Pay, Google Pay ile ödeme

Merhaba Türkiye de iki mobil ödeme serviside kullanilmiyor. Papara bir ilki yaparak samsung ve apple ile anlaşarak bu servisleri TR ye getirirse gönlümüze taht kurmuş olur.

6 Beğeni

Apple yeni sürümlerinde Türkiye’ye Apple pay için bazı atılımlar yaptı ancak herhangi bir net adım yok, belki yerli bir girişim bekliyor olabilirler, Papara neden olmasın :slight_smile: ?

2 Beğeni

ayrıca google pay de güzel olurdu

1 Beğeni

Artık Türkiyeden birinin apple pay gerçekleştirebilmesi gerekiyor dilerim bu kadar yenilikçi yaklaşımınızla ilk icraatlarınızdan biri artık apple pay’ i türkiyede sunmanız olur kurtarın bizi ingiliz / amerikan bankalarından…

3 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. Ödeme kolaylığı deyince Apple ekosisteminden faydalanmamak mantıksız olur. Kimse bir şey dememiş bu konuda . Umarım sesimiz duyulur :raised_hands:

2 Beğeni

Apple pay gelsin

1 Beğeni

apple pay gelirse çoook iyi olur

1 Beğeni

ApplePay’i Paparadan değil Apple’dan istemen lazım. Ayrıca ApplePay sadece Paparanın işlem hacmi için gelmez, bankalarla anlaşması da lazım.

Merhaba iphone kullanıcılarına telefon ile ödeme yapma kolaylığını lütfen ülkemize getirin apple ile anlaşma sağlarsanız saat ile ödemek gibi birçok kolaylık gelecek ilgilenirseniz sevinirim

Apple pay ve NFC üzerinden ödene gelse muhteşem olurdu

1 Beğeni

iPhone cihazlarda Apple Pay üzerinden temassız ödeme gelmeli.

Apple pay ile anlaşılıp temassız ödemelerde bu kartı kullanabilsek herkes paparayı tercih eder

4 Beğeni

Türkiyede kullanılabilir durumdaymış zaten. Bankaların apple paye uyumlu hale getirmesi lazım sadece.