Para transferi yapamıyorum İşlem Başarısız Hesap güvenliğin için bu işlemi geçici bir süreliğine yapamazsın. hatası alıyorum

Numaramı değiştirdim yeni numaradan arıyorum eskisinden arayın diyor eskisinden arıyorum bağlanamıyorum. Bu nasıl iş transfer işlemimin aktif edilmesini talep ediyorum

İşlem Başarısız

Hesap güvenliğin için bu işlemi geçici bir süreliğine yapamazsın.

1 Beğeni

Merhaba @mkorkutan223 :wave:

Telefon numarası değiştiren hesaplar için 1 haftalığına geçici olarak bazı işlemlerin yapılması kısıtlanıyor 1 işlem kısıtlılığınızın geçmesi için 1 hafta beklemeniz gerekmketedir.

E-posta adresi/telefon numarası değiştiren kullanıcıların bir haftalığına kısıtlanan işlemleri:

• Başka Papara kullanıcılarına para transferi

• Başkalarının IBAN’ına para transferi

• ATM’den para çekme

• Gift card gönderme

Kullanıcının yapabileceği işlemler:

• Kendi IBAN’ına para transferi
  • Papara Card harcaması
  • Hesaba para yatırma
  • Fatura ödemesi
  • Bağış
6 Beğeni

Tamam yusuf bey ilgi alakanız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

1 Beğeni

1 Hafta geçti numara değişikliğinden halen aynı hatayı alıyorum

1 Beğeni

Merhaba @mkorkutan223 :wave:

Tam anlamıyla 7 gün geçmesi gerekiyor yani 7×24 saat geçmesi gerekiyor.
Eğer geçti ise ve kısıtlı işlemleriniz açılmadı ise papara müşteri hizmetlerine ulaşarak işlem kısıtlamanızı hemen kaldırtsbilirsiniz.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

1 Beğeni

Arıyorum yusuf bey Mail atmamamı söylüyorlar mail de attım maillere de dönüş sağlanmıyor.

1 Beğeni

Tekrardan merhaba @mkorkutan223 :wave:

Maillere dönüş yapmak istediğiniz işleme göre gündeme alınması uzun sürebilir. Hesap bilgilerinizi değiştirdiğinizden dolayı sizlere geri dönüş yapılmadan önce papara ekibine ulaşmak isteyen kişinin siz olduğunu doğrulanması gerektiği için sizlere ulaşımın biraz uzun olacağını düşünüyorum.

Ayrıca geçtiğimiz haftalarda bir kullanıcı bu sorunu yaşadığınıda müşteri hizmetlerine ulaştığında hesabının mail değişikliği yüzünden böyle olduğunu belirtmesi durumunda kısıtlaması kaldırılmıştı. Sizler müşteri hizmetleri yetkilisine yanlış bilgi vermediğinizden emin misiniz?

2 Beğeni