Numaramı güncelleme yaptım 7 gün kullanamazsın saçmalığı

Merhabalar telelon numaramı değiştirdim bende her şey düzgün olsun diye uygulama üzerinden yeni aldığım numarayı yazdım bana herhangi bir uyarı yapılmadı ,neyse iş arkadaşım hesabıma para attı bende parayı bir yere atacağım sürekli hata veriyor neymiş güvenlik sebebiyle işlem yapılmıyor. Arıyorum numarayı zaten 15 dk dan önce cevap vermiyorlar destek adresine e devlet üzerinden mobil hatlarınızı iletin dediler ilettim hala dönüş yok yahu madem güvenlik sebebiyle niye para gelirken karşı tarafa da aynı yazıyı yazmıyorsun hangi cağda yaşıyoruz 7 gün nedir niye beklesin insanlar ne istiyorsanız atıyoruz hala açılmıyor kim bakiyorsa lütfen bu saçmalığa son versin koskoca Beşiktaş Camiasına sponsor oluyorsunuz küçücük bir işlemi yapamıyorsunuz

1 Beğeni

Merhaba @Budak.m34 :wave:

Güvenlik nedeniyle birkaç işlemine kısıtlama geyor bu kısıtlamalar dediğiniz gibi 7 gün sonra kalkıyor, kısıtlamayı kaldırmak için 7 gün beklemek zorundasınız.

E-posta adresi/telefon numarası değiştiren kullanıcıların bir haftalığına kısıtlanan işlemleri:

• Başka Papara kullanıcılarına para transferi
  • Başkalarının IBAN’ına para transferi
  • ATM’den para çekme
  • Gift card gönderme

Kullanıcının yapabileceği işlemler:

• Kendi IBAN’ına para transferi
  • Papara Card harcaması
  • Hesaba para yatırma
  • Fatura ödemesi
  • Bağış
2 Beğeni