Para İsteme Hatası

Hesabımda para olmadığı için arkadaşımdan para iste yaptım ama hesabımda para olmadığı için yapamıyorum.

Merhaba, para iste özelliği ile para istemek için hesabınızda para olmasına gerek yok.
Buraya tıklayarak nasıl yapacağını öğrenebilirsin
Hata veya benzeri bir şey ile karşılaştıysan buraya daha detaylı bir anlatımda bulunursan daha faydalı olur. veya

Destek ve bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsiniz.

1 Beğeni

Para iste kısmına giriyorum kaç TL istedigimi yazıyorum ama papara bakiyem 0 TL olduğu için para iste tuşuna basamıyorum

@HaydarOnel konuyla ilgili bilgi alıp dönüş yapacağım sana. :slight_smile:

1 Beğeni

Hesabınızda para olduğuna eminseniz müşteri hizmetlerine bildirin.

@cemrehanalmaz92 Benim hesabımda yok arkadasimin hesabında var

Mevcut bakiyenin üstünde para isteyemiyorum nedendir acaba

1 Beğeni

Merhaba @sabire_yildirim ve @HaydarOnel, şu anda para isteme adımında belirttiğiniz şekilde bir aksaklık yaşıyoruz. En kısa sürede çözülmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Bu süreçte diğer para transferi yöntemlerinden faydalanarak para isteme taleplerinizi karşı taraf ile paylaşabilirsiniz.

• Kullanıcıya Papara Numaranızı iletebilirsiniz
  • QR İşlemleri → Ödeme Al adımlarını takip ederek talebiniz için oluşturduğunuz QR kodu galerinize kaydedip, bu kodu görsel olarak para isteyeceğiniz kişiyle istediğiniz bir kanaldan paylaşabilirsiniz. Kodu alan kullanıcı QR İşlemleri → Ödeme Yap adımına giderek galeriden bu kod görselini seçtiğinde talep ettiğiniz tutar ile size para transferi yapabilir.

Geçici olarak da olsa ihtiyacınıza çözüm olur umarım bu yöntemler. :slight_smile:

1 Beğeni