Hesabıma Par Gelmedi

Merhabalar herkese,Bugün 5 sularında hesabıma enpara üzerinden havale işlemi gerçekleştirdik.Fakat hesabıma bu para yansımadı,4 kere müşteri hizmetleri ile görüştüm yakında gelir tadilat var gibisinden şeyler ile geciktirdiler.En son aradığımda ise parayı gönderen kişinin dekont mailine mesaj atması gerektiğini söylediler.Ben kendi capımda e ticaret yapıyorum yani o müşteriyi arayıpta bunu dile getirmem biraz zor zaten kendisi de bunu yapmayacağını söyledi.Elimde gönderdiğine dair dekontu var ama müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyorlar.Cevaplarınızı bekliyorum

Merhaba @musaekiciniz :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz.

İşlemin ile ilgili gerekli incelemeleri gerçekleştirebilmemiz için e-posta adresin üzerinden istenen bilgi ve belgeleri destek@papara.com adresimize göndermeni rica eder, ilgili bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak göndermen halinde işlemin ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapılacağını iletmek isteriz.