Para göndermede sorun yaşıyorum

merhaba onaylı hesabımdan arkadaşıma para göndermeye çalışıyorum ancak banka onayı vs. diye bir uyarı alıyorum sadece banka hesabından 100tl yatırarak mı bunun çözümüne ulaşabilirim yoksa herhangi bir atm vb. bir yoldan para yatırsam da bu sorun ortadan kalkar mı ( teal card’ a sahibim)

1 Beğeni

Topluluğa hoş geldin. :wave: @batuhanalp4215

Onaylı hesaptan para gönderimi yapabilmen için kendi adına ait bir banka hesabından Papara hesabına en az 100₺ göndermen gerekiyor.

1 Beğeni

kendime ait bir banka hesabım yok bu nedenle abimin veya herhangi bir velimin kartından yapsam da olur mu ?

1 Beğeni

Başkası tarafından kendi adına doğrulama yapılamamaktadır.

1 Beğeni

Mallesef sadece kendi banka hesabından kendine para yolluyabilirsin.

1 Beğeni

anladım ancak yaşım gereği (17) banka hesabı açamıyorum 5 ay sonra 18’ime gireceğim yani 5 ay beklemem mi gerekiyor ?

Sözleşmeli hesaba geçerek para gönderme özelliğini aktif edebilirsiniz.

2 Beğeni

5 Ay sonra banka açıp kendine 100 TL yolluyabilirsin

1 Beğeni

hesabım onaylı ve teal card’a da sahibim ve şöyle bir sms aldım

Seni diğer bankalara ait kredi/banka kartlarıyla Papara hesabına para yatırma işlem ücretlerindeki değişiklikle ilgili bilgilendirmek istedik. 5 Ağustos 2023 itibarıyla geçerli olacak yeni sözleşmeye (…) üzerinden ulaşabilirsin. Değişikliğin yürürlüğe gireceği tarihe kadar Kullanım Sözleşmesi’ni herhangi bir ücret ödemeksizin feshetme hakkın bulunduğunu ve bu süre içinde itiraz etmemen halinde değişikliği kabul etmiş sayılacağını bildirmek isteriz. Mevcut sözleşme için (…).

bu sms 5 ağustos tarihinden itibaren hesabım sözleşmeli olacak anlamına mı geliyor ?

eğer o anlama gelmiyorsa da nasıl sözleşmeli hesaba geçebilirim (onaylı hesabım)

1 Beğeni

https://www.papara.com/faq/hesap-islemleri/sozlesmeli-hesaba-nasil-gecerim sayfasına göz atabilirsin.

1 Beğeni