Para gönderme sorunu

Papara Android uygulamasında para gönderme ekraninaa giremiyorum. İnsanlar bana para atabiliyor ben onlara atamıyorum Papara’yı kullanmaya başlayalı sorunum devam ediyor. Para gönderme kısmına girdiğimde beni başa atıyor bu olayı her zaman tekrarlıyor hiçbir şekilde para gönderdiğimiz rehberdeki kayıtlı olan kişilerin gözüktüğü yer açılmıyor.

Merhaba @e.mert3492 :wave:

Başka bir hesaba ğara göndereilmek için hesabının onaylı veya sözleşmeli hesap olması gerekiyor eğer hesabın onaysız bir hesap ise başka paparalılara para gönderemezsin.

Onaylı hesapta birine para gönderebilmek için >kendine ait bir banka hesabından Papara hesabına para yatırman gerekir.

Hesabının sözleşmeli olması için black card alman yeterli olacaktır.

1 Beğeni

Merhaba @e.mert3492 :hugs:

@yussuf 'un dediği gibi öncelikle hesabının onaylı veya sözleşmeli hesap olduğundan emin olmalısın. Kimlik doğrulamasından sonra, kendine ait bir banka hesabından Papara hesabına para göndererek veya Black Card sahibi olarak hesabını onaylatabilirsin.

Eğer bu işlem için gereken “yetkiye” sahip olduğundan eminsen;

• Kullandığın Android veya İOS sürümünün güncel olduğundan,

• Resmi kanallardan indirilmiş (Play Store veya AppStore) Papara uygulamasının güncel sürümünün telefonuna yüklü olduğundan,

• Ve Papara uygulamasının, kişilerini okuyabilmesi için gerekli izinlere sahip olduğundan emin olmalısın. (Android için uygulama ikonu üzerine basılı tutarak çıkan " i " tuşu üzerinden izinler kısmına giderek kontrol edebilirsin)

Bütün bu kontrollerin ardından problem çözülmezse, Papara uygulamasını kaldırıp tekrar yüklemeni ve telefonunu yeniden başlatmanı öneririm.

Eğer sorun çözülmezse Papara Destek ekibi ile iletişime geçip, konu hakkında en doğru desteği alabilirsin :100:

Papara İletişim & Destek

Papara İletişim Sayfası
Papara E-posta: destek@papara.com
Papara Müşteri Temsilcisi: 0850 340 0 340

1 Beğeni