Papara'nın Discord Sunucusu

Sayısız istek üzerine uzun zamandır beklenen Papara’nın resmi Discord sunucusunu açtık.
İlk günden +1200 üyeye ulaştık! :papara:

Eğer daha Discord sunucumuza katılmadıysan buradan sen de aramıza katılabilir ve duyurularımızı daha yakından takip edebilirsin.

:exclamation: https://discord.papara.com adresinden ulaşabileceğin Discord sunucusunun Papara’nın tek resmi Discord sunucusu olduğunu unutma ve Discord üzerinden kendisini Papara çalışanı, müşteri hizmetleri olarak tanıtan 3. taraflara güvenme

Discord sunucumuz hakkındaki fikir, öneri ve şikayetlerini yoruma bekliyoruz Paparalı! :arrow_down:

8 Beğeni

Ben, uzun zamandır keşke Papara sunucusu açılsa diyordum fakat bu pek de mantıklı bir karar olmazdı çünkü burada ki en büyük sorun kolay mesajlaşabilme (iletişim). Kolay mesajlaşabilme olduğu için çok fazla dolandırıcı bu fırsatı kaçırmayacaktır. Zaten sunucu açıldığına göre ben de bu soruna karşı bir çözüm gelişirdim.
Sunucuda bir dolandırıcılık olayı olduğu zaman dolandırıcının Papara hesabının tespit edilebilmesi ve işlem uygulanabilmesi adına Papara Discord sunucusuna girebilmek için papara.com sitesine Discord hesabımızla giriş yapıp sunucuya kayıt olma sistemi gelebilir, böylece Papara hesaplarımız ile Discord hesaplarımız bağdaştırılmış olur ve bunu yapmayan Papara sunucusuna kayıt olamaz. Böylece bir dolandırıcılık olayı olduğunda dolandırıcının Discord profilinden Papara hesabının tespitini yapıp işlem uygulayabilirsiniz.

Diğer söylemek istediğim şey ise Discord’un şirketler, ünlüler vb. sunucuların doğruluğunu topluluğa kanıtlamak amacıyla insanlara sunduğu bir program var. discord.com/verification
Bu programla beraber Papara şirketinin Papara Discord sunucusunu doğrulatabilirsiniz. Bunu yaptığınız takdirde sunucunun isminin hemen yanına yeşil bir tik gelecek ve sunucunuz daha sayamadığım pek fazla özelliğe erişim kazanabilecek.

4 Beğeni

Merhaba @Klontar :wave:,

Uzun süredir büyük bir ilgiyle beklenen Discord sunucumuz açıldığından beri yeni fikirler toplamaya ve sunucumuzu geliştirmeye devam ediyoruz.

Diğer söylemek istediğim şey ise Discord’un şirketler, ünlüler vb. sunucuların doğruluğunu topluluğa kanıtlamak amacıyla insanlara sunduğu bir program var. discord.com/verification
Bu programla beraber Papara şirketinin Papara Discord sunucusunu doğrulatabilirsiniz. Bunu yaptığınız takdirde sunucunun isminin hemen yanına yeşil bir tik gelecek ve sunucunuz daha sayamadığım pek fazla özelliğe erişim kazanabilecek.

Yakın zamanda Discord Doğrulanmış Sunucu Programına başvurmayı hedefliyoruz.

6 Beğeni

Sunucuda yardım kanalı açılabilir ve Papara konusunda soruları veya sorunları olan kişilere topluluktaki insanlar yardım edebilir. Basit ve bizim halledebileceğimiz konular. (Kart ekleme, kargom gelmedi, para gönderme, karta para yükleme vs.)

Papara’yı uzun süredir kullanan ve iyi bilen ayrıca insanlara yardım eden kişilere de bir rol verilebilir. Böylece yardıma ihtiyacı olan kişi o rolü etiketleyerek sorununu hızlıca halledebilir.

Aynı sistem Discord’un kendi sunucusunda da var. Böylece Discord çalışanları basit konularla meşgul edilmeden sorunları olan kişiler işlerini kolay ve hızlıca halledebiliyorlar.

5 Beğeni