Bu discord sunucusu paparaya mı ait?

discord.gg/papara

Bugün gördüm fakat yanlış ingilizce kullanımı vs. görünce şüphelendim ve buraya sormaya karar verdim acaba gerçekten paparayamı ait yoksa dolandırıcılaramı ait?

Merhaba @meerzean, doğru tahmin ettin. Bu hesabın bizimle herhangi bir bağlantısı yoktur ve bildirimin için teşekkür ederim. :raised_hands: Konuyla ilgili işlem başlatacağız.

1 Beğeni

Keşke Paparanın gerçek ve halka açık bir Discord sunucusu olsaydı… daha hızlı yardımlaşa bilseydik, blog yazılarına discord üzerinden daha hızlı ulaşabilseydik vs. vs…

1 Beğeni

Pelin hanım bana aciken yardımcı olabilirmisiniz

Papara’ya ait bir sunucu olursa, orada yapılan konuşmaların her zaman iyi niyetli ve doğru bilgilerle gerçekleştiğini güvenliğiniz için 7/24 takip edebildiğimize emin olmamız gerekiyor. :slight_smile:

Aslında Discord olsaydı farklı şeyler de konuşabilirdik dediğin konular varsa her zaman benimle paylaşabilirsin. Fikirlerini duymaktan mutlu oluruz. :slight_smile:

1 Beğeni

merhaba @ilkann.aydogan_2005, merak ettiğin konu nedir? Yardımcı olmaya çalışırım memnuniyetle. :slight_smile:

Aslında kötü niyetlileri ve yanlış bilgileri Discord botları ile önemli bir kısmınının engellenebileceğini düşünüyorum.

En azından sade bir güncelleme / yeni özellikler / bakım duyurularını vs yapabileceğiniz bir sunucu olması bile platformdaki sahte taklit kullanıcıların önüne geçecektir.