Bu discord sunucusu paparaya mı ait?

Bugün gördüm fakat yanlış ingilizce kullanımı vs. görünce şüphelendim ve buraya sormaya karar verdim acaba gerçekten paparayamı ait yoksa dolandırıcılaramı ait?

2 Beğeni

Merhaba @meerzean, doğru tahmin ettin. Bu hesabın bizimle herhangi bir bağlantısı yoktur ve bildirimin için teşekkür ederim. :raised_hands: Konuyla ilgili işlem başlatacağız.

3 Beğeni

Keşke Paparanın gerçek ve halka açık bir Discord sunucusu olsaydı… daha hızlı yardımlaşa bilseydik, blog yazılarına discord üzerinden daha hızlı ulaşabilseydik vs. vs…

4 Beğeni

Pelin hanım bana aciken yardımcı olabilirmisiniz

2 Beğeni

Papara’ya ait bir sunucu olursa, orada yapılan konuşmaların her zaman iyi niyetli ve doğru bilgilerle gerçekleştiğini güvenliğiniz için 7/24 takip edebildiğimize emin olmamız gerekiyor. :slight_smile:

Aslında Discord olsaydı farklı şeyler de konuşabilirdik dediğin konular varsa her zaman benimle paylaşabilirsin. Fikirlerini duymaktan mutlu oluruz. :slight_smile:

4 Beğeni

merhaba @ilkann.aydogan_2005, merak ettiğin konu nedir? Yardımcı olmaya çalışırım memnuniyetle. :slight_smile:

2 Beğeni

Aslında kötü niyetlileri ve yanlış bilgileri Discord botları ile önemli bir kısmınının engellenebileceğini düşünüyorum.

En azından sade bir güncelleme / yeni özellikler / bakım duyurularını vs yapabileceğiniz bir sunucu olması bile platformdaki sahte taklit kullanıcıların önüne geçecektir.

4 Beğeni

Merhaba yeni bir sahte discord sunucusu açmışlar lütfen ilgilenirmisiniz… Davet Bağlantısı:discord.gg/paparaturkey

4 Beğeni

merhaba yeni bir tane papara resmi sunucu olduğunu söyleyen şahıslar var ve belgemiz var diyorlar bana pek inandırıcı gelmedi davet bağlantısı: discord.gg/3AG8EXTUSu

2 Beğeni

Papara’nın resmi bir Discord sunucusu yoktur. Resmi bir sunucu açıldığında Toplulukda ve Blogda duyurusu geçilir.

3 Beğeni

Hayır, tek ve resmi Discord özel sunucu linkimiz → Papara

Bu sunucu dışında kendisini resmi Papara sunucusu veya çalışanı olarak tanıtan hiçbir üçüncü tarafa güvenmeyin! Şu an aktif bir Papara Discord sunucu bulunmuyor.

6 Beğeni