Papara'dan Yemek Sepeti cüzdana para gönderememe sorunu

Papara’dan Yemek Sepeti cüzdana para gönderilemiyor. Bu özellik çok başımı ağrıttı. Yemek Sepeti müşteri hizmetlerine sordum geçiştirdiler, çözümü onlarda bilmiyor. İnternetten biraz araştırdığımda bu sorunun sadece ben de olmadığını anladım. Birçok kişi bu sorundan şikayetçi. Papara yetkililerinin, bu konuyu Yemek Sepeti yetkilileri ile konuşması gerekiyor.

1 Beğeni

Aynen öyle, bir kaç ay önce bende denedim ancak Yemek Sepeti cüzdanına bakiye hiç bir türlü yükleyemedim. Yemeksepeti sorunun Paparadan olduğunu, sorunu onlara bildirme mi istediler. Mail üzerinden bildirdim onlarda bir sorun olmadıklarını sorunun Yemeksepetinden kaynaklı olduğunu belirttiler… kısaca sorunu çözemedim. Daha sonradan da Yemepsepeti Cüzdan bakiye yüklemeyi bıraktım. Her sipariş de normal ödeme kısmından yapıyorum. Bu işlevin kötü yanları: Cüzdan avantajları varsa yararlanamamak ve hesapda lazım olur diye para bırakamamak.

1 Beğeni

merhaba @SmileFate ve @MahirArasGULCEMAL, böyle durumlarda ilgili firmaya ön ödemeli kart kabul ediliyor mu onu sormakta fayda var. Yani Cüzdan uygulaması sadece kredi kartı kabul ediyorsa, Yemeksepeti bu uygulama için Papara Card gibi ön ödemeli kartları kabul etmiyor olabilir.