Paparadan işlem yapamıyorum

Papara hesabıma giriyorum ne para çekebiliyorum ne işlem yapabiliyorum ATM’den para çektiğimdede bankanız tarafından reddedildi diyor neden mail attım 2 gündür cevap bekliyorum mailden cevap verirseniz sevinirim

Merhaba @furkanersan81 topluluğa hoşgeldin.

Pos cihazları üzerinden red uyarısı görmen durumunda ya hesabında yeterli para mevcut değildir yada kartına aylık harcama limiti belirlediğin için işlemin sistem tarafından onaylanmaz.

Öncelikle senden hesabındaki bakiyeyi kontrol etmeni ve kartlarına herhangi bir harcama limiti belirleyip belirlemediğini kontrol etmeni istiyorum. Ayrıca kartlarının kullanıma kapalı olup olmadığına da bakmalısın.

Unutma, eğer döviz hesabında para varsa ve Türk Lirası hesabında para yoksa harcama yapmak istediğin tutar döviz hesabından çekilemez. Para çekme ve POS üzerinden harcama yapılmasını gerektiren her türlü işlemde Türk Lirası hesabında para bulunması gerekmekte.

Aklına takılan her türlü soru için 0850 340 0 340 numaralı Papara Destek Hattı üzerinden iletişime geçebilir veya destek@papara.com adresinden e-posta gönderebilirsin.

Sağlıklı günler dilerim.

2 Beğeni