Papara Sayesinde Hayatımın en kötü Günlerini Yaşıyorum

Paparayı ilk aldığımda gayet güzeldi her şey çok güzel gidiyor cashback leri deniyor oyunlar alıyor ve arkadaşlarıma paparayı öneriyordum bir anda şöyle bir sorunla karşılaştım

TCKM kaydım isteniyordu PTT ye gidip TCKM kaydı istedim ve teslim mi ettim aradan bir ay sonra hesabım açıldı mutlu olmuştum eskisi gibi kullanabileceğimi düşündüm fakat öyle olmadı ve bütün kartlarım iptal edilmişti resmen hesabımı sıfırlanmıştı CarfurSA ya gidip yeni bir kart aldım atm den 190 TL para yatırdım gittiğim yemek yerinde yemeğimi yedim ve parasını ödemeye gelince 150 TL ödemem gerekiyordu papara kartımı okuttum da ise aynı steam deki gibi şöle bir sorun yaşadım

Altı aydır papara da sıkıntı yaşıyorum ve hala düzelmedin WhatsApp destekten kimse mesajlarima bakmıyor aradığım zaman ise telefonu yüzüme kapatıyorlar e-postama cevap vermiyorlar gerçekten çok sıkıldım kimse yardım etmiyor daha da bir şey demiyorum hala sorunum düzelmedi.

1 Beğeni

Merhaba @fakkusuru44 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

1 Beğeni