Papara kartım var ama sözleşmesi hesap gözükmüyor

Papara kartım tanımlı olmasına rağmen tanımlamamı istiyor ibanı kullanamıyorum ve para yatırmada sıkıntı çekiyorum

Merhaba @pelonuz011 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapılmış ve işlemin çözümlenmiştir.

Ayni sorunu bende yaşıyorum 1 ay once sozlesme imzaladim kartim geldi ve paparaya tanimladim fakat sozlesmeli gözükmüyorum yardimmm

aynı sorunu bende yaşıyorum e-postama hesabınız sözleşmeliye yükseltildi diyor fakat ibanımı kullanamıyorum

Merhaba @cengizhannn04 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz.

Kart teslimatı sırasında kimlik belgeni ibraz ederek imzalamış olduğun kart teslim formun bizlere ulaştığında gerekli incelemeler gerçekleştirilecek ve herhangi bir sorun bulunmaması durumunda Papara hesabın sözleşmeli hesap olarak güncellenecektir.

Anlayışın için teşekkür ederiz.

Merhaba @mertefegs44 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapılmıştır.

Hesabın ile ilgili veli onayı sürecinden sonra sözleşmeli hesap sahibi olabilmen için aşağıdaki koşulları kontrol edebilirsin.

· Hesabını fotoğraflı yeni kimliğin ile NFC okutarak onaylamanın ardından velin sözleşmeli hesaba geçerse senin de hesabın sözleşmeli hesap statüsüne geçecektir.

· Hesabını fotoğraflı yeni kimliğin ile NFC okutarak onaylayıp velinin hesap statüsü dolayısıyla onaylı hesaba geçtiysen, 18 yaşını geçtikten sonra hesap statün otomatik olarak sözleşmeli olacaktır.

· Velinin hesap tipi sözleşmeli ise ve sen hesap onaylama işlemlerine fotoğraflı yeni kimliğin ile devam edip NFC okutmak yerine hologram videosu çektiysen, Papara hesabında yer alan Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç adımlarını takip ederek sözleşmeli hesap sahibi olabilirsin.

· Hesap onaylama işlemlerini fotoğraflı yeni kimliğin ile ve NFC okutarak tamamlamanın ardından velinin hesabı sözleşmeli ise senin hesabın da sözleşmeli hesap statüsüne geçecektir.

Önemli: Kimliğinde fotoğrafının olmaması durumunda hesabın onaylı statüde kalacaktır.

Anlayışın için teşekkür ederiz.