Papara kart ile playstation plus ödemesi sırasında hata

Merhaba, bugün playstation cihazımdan plus üyeliği almak için kartımı ekledim. Kartımda yeteri miktarda türk lirası mevcut, lâkin ödeme sırasında bir hata oldu ve satın alma başarısız oldu. Aldığım hata kodu : E-8210604A
Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler…

2 Beğeni

Merhaba, PlayStation Store’da Visa ve Mastercard kartlar kabul ediliyor. Bu sebeple kartla ilgili değil ama mağazanın ödeme sistemi ile ilgili bir sorun yaşamış olabilirsin. Gördüğüm kadarıyla başka kullanıcılar bu hata koduyla yaşadıkları sorunu PlayStation hesaplarına para yükleyip, yükledikleri para ile satın alma işlemi yaparak çözebilmişler.

Plus üyeliğin için PlayStation Store cüzdanındaki bakiyenin kullanılıp kullanılamayacağını PlayStation’ın yardım kanallarından kontrol etmekte fayda var. Bu konuda bilgim yok. :slight_smile:

https://www.playstation.com/tr-tr/support/store/ps-store-top-up-wallet/

3 Beğeni

Hesaba papara ile aynı şekilde para yüklemeyi denediğimiz zaman aynı şekilde hata uyarısı veriyor.

2 Beğeni

Merhaba @ddemiryurek3646 :wave:

İnternette araştırdığımda birçok ön ödemeli kart kullanıcı bu hatayı almış. Sorun Papara ile ilgili değil sanırsam çünkü sorunu yaşayan arkadaşlar playstation cüzdanına para yükleyerek ödeme sırasında cüzdan ile ödemeyi seçince herhangi bir hata almadıklarını belirtmiş.

Sende cüzdanına Papara kartın ile para yüklemeyi deneyip alacağın üyeliği playstation cüzdan ile ödemeyi deneyebilirsin, denedikten sonra bu konunun altına cüzdan ile ödemenin işe yarayıp yaramadığını belirtirsen çok mutlu olurum :smiling_face:

4 Beğeni

Efendim aynı hatayla bende karşılaştım ve sizin söylediğiniz yöntemi denedim fakat yine olmadı gerçekten cashback olan bir mağazada böyle hatalar çok saçma

1 Beğeni

Papara ile ödeme Sorun Hala Devam Etmekte Playstation cüzdan bölümün de para eklerken hata veriyor. Başka Kartla ödeme yapan kullanıcılar var sorun paparadan kaynaklı olabilir mi yardımcı olun lütfen.

1 Beğeni

Bende de aynı hata bugün oldu. Cüzdana para da ekleyemiyorum, hiçbir şey satın da alamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum.

1 Beğeni

kasım ayında hala aynı hata güya cashback var kullanılmıyor ki diğer banka kredi kartları kullanılıyor 1 saatim gitti benden mi kaynaklı sorun acaba diye.Boş yere uğraşmayın arkadaşlar PAPARAYI KESİNLİKLE PS STOREDA KULLANMAYA ÇALIŞMAYIN ZAMANINIZI HEBA ETMEYİN

Merhaba ben benim Kartimi yeni kaydetim ve hic bir sey satin alamiyorum baska kredi kartini kaydetim onunla oyun satin alabiliyorum ama Playstation plus yine satin alamadim

1 Beğeni