Papara hesabıma para yatırdım ama açıklamaya Papara numaramı yazmayı unuttum

Merhaba, papara numaramı yazmadan para yolladım. IBAN numaramı mail atmamı istediler gönderdim. Geri ödeme ne zaman hesabıma geçer acaba ?

Bankadan papara hesabıma para gönderirken papara numarasını yazmayı unuttuk. yardımcı olun lütfen.

Merhaba, Kuveyt Türk Bankası hesabımdan 500 Türk lirası yatırdım ama açıklamasına Papara’da hesap numaramı yazmak yerine “Papara” yazdım
Geri ödeme işlemi ne kadar sürer?

@necatibagatir @meseakif Merhaba,

Hızlı yanıt için teşekkür ederim. Paramı mümkün olan en kısa sürede geri almayı umuyorum.

Merhaba, dün bir e-posta gönderdim ve bu şekilde cevapladılar, bu geri ödeme yapılacakları anlamına mı geliyor?

Bu şekilde cevapladılar
Değerli Kullanıcımız,

Para yatırma işlemlerini doğru yaptıysanız ve açıklama alanına Papara numaranızı yazdıysanız para yatırma işleminiz hesabınıza yansıtılacaktır.

Mobil ve web uygulamamıza girişte yaşanan gecikme sorunu düzelmiştir. Bunun dışında farklı bir işlemle ilgili talep yaptıysanız, müşteri hizmetleri ekibimiz en kısa sürede size yanıt verecektir.

Anlayışınız için teşekkür eder, bu aksaklık için özür dileriz.

Saygılarımızla.

@ibrahimtatary Merhaba,

Yazmadıysan Papara hesabına geçmez iade edilecektir

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

S.a papara ya para atarken hesap no yazmayı unuttum parayı nasıl geri alırım yada hesaba geçer ?

Ben papara numaramı girmeden para yolladım para gelmedi hesaba ne yapmalıyım

@emrebuut @tayfunaylanc42 Merhaba,
Önceki yazılanları okursan senin için faydalı olabilir.