Papara da bulunsa Prestij katabilir!

Merhaba ben paparayı nerdeyse 2.5 yıldır severek kullanıyorum fakat biraz eksikler olduğunu düşünüyorum örnek vermek gerekirse papara da google pay veya apple pay gibi telefonla temassız ödeme yapılmalı QR kod var diye bilirsiniz fakat bunlar marketlerde var mı kullanılıyor mu veya var ise bile tüm marketlerde var mı bilmiyorum bence bu temassız ödeme sizin gibi bir Firma ya prestij katacaktır tabi eğer ki alt yapınız buna uygun değilse de google pay ve apple pay uygulamalarına kartınızı ekleyebilmemiz için google ile bir görüşme yapmanızı rica edeceğim eğer kabul edilirse Türkiye’de ilk google pay destekli firma olabileceksiniz öte yandan bu da bir prestij katacaktır düşüncelerim bunlardır umarım dikkate alırsınız kolay gelsin iyi çalışmalar

3 Beğeni

Merhaba @EgeKamber :wave:

Bu sistem hakkında çalışmaların başlandığını Emre abi başka bir topluluk gönderisinde paylaşmıştı, çok uzak bir tarihte paylaşılmış olsa bile bu özelliğin mutlaka geleceğini vurgulamıştı, muhtemelen sistemin sorunsuz çalıştığından, olası bir durumda kimsenin mağdur olunmaması için bu kadar uzun sürmüştür diye tahmin ediyorum.

Gelişmeye değil sonuca bakmak gerek :hugs: :face_with_peeking_eye:

Son gönderilerin gözüme çok hoş geldi (özellikle strange card), Topluluğa ve Paparaya gösterdiği ilgi için teşekkür ederim :blush: isteklerini bir bir not ediyor olacağım ve en yakın zamanda bu isteklerini papara ekibine daha net bir cevap alacağım bir konuşmamda paylaşacağımdan emin olabilirsin :100:

Kendine çok iyi bak bir sonraki öneri paylaşımını dört gözle bekliyor olacağım :wave:

1 Beğeni