NFC ile ödeme gelmeli

Nfc ile mobil ödeme gelsin çünkü kartımız her zaman yanımızda olmuyor maalesef

74 Beğeni

Bencede nfc ile ödeme gelirse işimiz çok kolaylaşıcak

24 Beğeni

Merhaba @sahilogullari07 ve @rasimkahraman516
Bu önerinizi dikkate alacağız. Papara ekibi olarak sizlere her zaman en iyi kullanıcı tecrübesini yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizimle fikirlerinizi paylaşmaya devam ederseniz seviniriz. Teşekkürler!

23 Beğeni

NFC ödeme kesinlikle gelmeli +1

25 Beğeni

Merhaba, İBAN Numarası gelmeli. Ayrıca Banka hesabına para gönderirken açıklama yazabilmeyiz. Bunu, dolandırıcılık önlemi olarak yapmıyorsunuz biliyoruz ama rakibiniz bu özelliği getirdi, sizden de bir atak bekliyoruz.

Bir de Para gönderirken Papara No yazmak yerine Kamera ikonu olsun, Dokunarak kameraya papara numarasını gösterip yazabilelim.

17 Beğeni

evet bu özelliği ben de bekliyorum ayrıca bir de acaba eski sürümlü cihazları da düşünüp ios9 için de destek vermelerini rica ediyorum.

6 Beğeni

Nfc ile ödeme kesinlikle gelmeli.

16 Beğeni

Nfc mobil ödeme olmazsa olmazlardan.
Bankalar zaten papara’ya ılımlılar. Kartlarının NFC ye açılmasına itiraz edeceklerini sanmıyorum. Apple bunu Türkiye’ye getirmeden yapmak lazım yoksa insanların paparaya dönüşü zor olur diye düşünüyorum.

9 Beğeni

Merhaba sevgili papara ekibi, ben bir öğrenci olarak çoğu zaman yanımda paparacard bulunduramıyorum, eğer gelişmeniz için NFC özelliğini getirirseniz gerçekten çok daha verimli şekilde sisteminizi kullanırım, önerilerimizi dikkate aldığınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılarla

12 Beğeni

zaten varki QR işlemler o zaten

4 Beğeni

efsane olur

6 Beğeni

Bu geliştirme üzerine çalışıyoruz. Zamanlama ile ilgili kesin birşey söyleyemiyorum ama Papara uygulamalarına bu özellik mutlaka gelecek.

Herkese geri bildirimleri için teşekkürler, sevgiler :blush:

19 Beğeni

Bence telefonundan NFC özelliği olanlar temassız bir şekilde telefonla direkt ödeme yapabilsinler. Bence çok iyi olur.

5 Beğeni

Bence de gelmeli. İBAN kesinlikle olması gerekiyor. Banka hesabım var ancak yaştan ötürü işlemlerde isimim geçmiyor ve sorun yaşıyoruz.

3 Beğeni

Kesinlikle Nfc gelmeli

6 Beğeni

Telefonla ödeme yaparken yanlış giriyorum filan çok sıkıntı oluyor. Çok kullanışlı olur.

4 Beğeni

qr kod ile ödeme gelirse çok iyi olur

4 Beğeni

Diğer bankaların kartlarında NFC olduğu için Kentkart ve İstanbulkart olarak hesap kartları kullanabiliyor. Black Kartta NFC olmadığı için cihazlar bu kartları görmüyor. Sırf bu sebeple tamamen paparaya dönüş yapamadım. Kentkart veya İstanbulkart gibi kartları yanımda taşıyıp bakiye kontrolü yapmakla uğraşmak yerine masterkart özelliği olan Nfc li kartları kullanmayı tercih ediyorum. Yakın zamanda Paparayada gelirse çok iyi olur.

5 Beğeni

Uygulama üzerinden telefon NFC’si ile ödeme yapmak.

5 Beğeni

Nfc geldimi sitede temassız ödeme ile ilgili bilgiler var nfc olmalı telefonda falan diyor geldiyse artık kullanmaya baslicam kartı

3 Beğeni