Nfc ile ödeme gelmeli

Nfc ile mobil ödeme gelsin çünkü kartımız her zaman yanımızda olmuyor maalesef

32 Beğeni

Bencede nfc ile ödeme gelirse işimiz çok kolaylaşıcak

10 Beğeni

Merhaba @sahilogullari07 ve @rasimkahraman516
Bu önerinizi dikkate alacağız. Papara ekibi olarak sizlere her zaman en iyi kullanıcı tecrübesini yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizimle fikirlerinizi paylaşmaya devam ederseniz seviniriz. Teşekkürler!

11 Beğeni

NFC ödeme kesinlikle gelmeli +1

8 Beğeni

Merhaba, İBAN Numarası gelmeli. Ayrıca Banka hesabına para gönderirken açıklama yazabilmeyiz. Bunu, dolandırıcılık önlemi olarak yapmıyorsunuz biliyoruz ama rakibiniz bu özelliği getirdi, sizden de bir atak bekliyoruz.

Bir de Para gönderirken Papara No yazmak yerine Kamera ikonu olsun, Dokunarak kameraya papara numarasını gösterip yazabilelim.

10 Beğeni

evet bu özelliği ben de bekliyorum ayrıca bir de acaba eski sürümlü cihazları da düşünüp ios9 için de destek vermelerini rica ediyorum.

2 Beğeni

Nfc ile ödeme kesinlikle gelmeli.

7 Beğeni

Nfc mobil ödeme olmazsa olmazlardan.
Bankalar zaten papara’ya ılımlılar. Kartlarının NFC ye açılmasına itiraz edeceklerini sanmıyorum. Apple bunu Türkiye’ye getirmeden yapmak lazım yoksa insanların paparaya dönüşü zor olur diye düşünüyorum.

4 Beğeni

Merhaba sevgili papara ekibi, ben bir öğrenci olarak çoğu zaman yanımda paparacard bulunduramıyorum, eğer gelişmeniz için NFC özelliğini getirirseniz gerçekten çok daha verimli şekilde sisteminizi kullanırım, önerilerimizi dikkate aldığınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılarla

1 Beğeni

zaten varki QR işlemler o zaten

efsane olur