Papara Card’ım çalındı/kayboldu/kırıldı ne yapmalıyım? 💳

Kayıp ve çalıntı durumunda Papara hesabınızdaki Papara Card sekmesinden kartınızı anında iptal edebilir veya 0850 340 0 340 numaralı 7/24 Papara Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal edebilirsiniz.

4 Beğeni

kartım kayboldu yeni kart nasıl alabilirim ve kaybolan kartımın içindeki parayı nasıl alabilirim
müşteri hizmetlerinede bağlanmılmıyor burdan bilgi verirseniz sevinirim

1 Beğeni

Merhaba @berzanyilmaz3344 ,

Öncelikle Papara uygulamandan veya web sitesinden habına giriş yaparak Papara Card menüsünden kaybolan kartı seçip, açılan menüde “Kartı İptal Et” seçeneğine dokun.

Ardından çıkan ekranda Kartı İptal Et butonuna dokunarak iptal işlemini tamalayabilirsin.

Papara hesabındaki bakiyen aynı zamanda kartın da bakiyesi olduğu için kartın içerisinde herhangi bir para kalmaz. Kartın ayrı bir bakiyesi yoktur.

Kartını bulabileceğini düşünüyorsan Papara Card menüsünden kartı seçerek Kullanıma Kapat/Aç seçeneğinden kullanıma geçici olarak da kapatabilirsin.

Kartını iptal ettikten sonra yeni Papara Black Card için başvuruyu yine uygulama içinden hızlıca yapabilir veya yeni bir Papara Lite Card alabilirsin.

1 Beğeni

Kartımı kaybettim tekrar bulma şansım var mı bi bilginiz var mı

kartını kaybettiysen mobil uygulamadan iptal et var oradan iptal et tekrar yolluyorlar benim kartımı’ da atm yuttu yenisini istedim sağ olsun papara gönderdi.

1 Beğeni

Eger düşürdüysen ve biri almadıysa var ama bence kartını bloke et ki kimse bulup kullanmasın

Papara kartımı kaybettim yeni papara kartımı nasil alabilirim

Kayıp ve çalıntı durumunda Papara hesabınızdaki Papara Card sekmesinden kartınızı anında iptal edebilir veya 0850 340 0 340 numaralı 7/24 Papara Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal edebilirsiniz.

Kartı iptal ettikten sonra yeni kartını ücretsiz olarak uygulamadan talep edebilirsin. :slight_smile:

3 Beğeni

Merhaba ben papara Black cardımı kaybettim kardımı uygulamadan iptal edip yine ayni papara Black kart alabilirmiyim.

@kayahamza895 Merhaba,
Evet, uygulama üzerinden iptal edip tekrar black kart talebinde bulunabilirsin.

1 Beğeni

Ben kartımı kaybettim yeni alsam papara black card para ödeyecekmiyim?

@enesaltay910 Merhaba,
Papara Black Card başvuruları ücretsizdir.

2 Beğeni

Papara black kart ım kayıp bulamıyorum kartı iptal edip yenisini istiyebilirmiyim?

Kartı kalıcı olarak iptal etme bence. Öneririm bunu yapman: Kart ayarlarından kullanıma aç/kapat bölümünden Kullanıma kapatıp kartını bulunca tekrar aynı menüden aktif edebilirsin.

Black Kard i kaybettim o kartı nasıl iptal edebilirim ve yeni kart cikarabilirmiyim

Web sitesi veya mobil uygulamasından kartınızı iptal edip aynı yerden yeni kart başvurusu yapabilirsiniz

2 Beğeni

Merhaba ben papara black kart istemiştim kartım evime geldi ve ben o kartı daha aktif edemeden kaybettim ve kartı bulamıyorum şimdide başka bir Black kart alamıyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun

Uygulama üzerinden kartı iptal ettikten sonra yeni kart başvurusu oluşturabilirsin eğer kartı iptal edemiyorsan müşteri hizmetlerine bağlanarak kartını kapattırabilirsin.

2 Beğeni

Papara black kartım kırıldı yenisini nerden isteyebilirim ve ücreti ne kadar bilgisi olan yazabilir mi?

Papara kartım kayboldu ne yapabilirim