Papara Card’ım çalındı/kayboldu/kırıldı ne yapmalıyım? 💳

Papara uygulaması üzerinden eski kartını iptal edip yeni kart isteyebilirsin. Black cart tamamen ücretsizdir Lite card ise 5tl lik bir fiyatı bulunmakta fakat lite cartı hesabına tanımladıktan sonra hesabına 5tl geri gelir.

3 Beğeni

Papara hesabından eski kartı iptal edip yeni kart sipariş verebilirsin.

2 Beğeni

Evimde mevcut olan black cardımı kaybettim ve yerini öğrenmek istiyorum. Herhangi bir yolu var ise bilgilendirilmekten memnun olurum

Kartının yerini aramak dışında hiçbir sanal yolla bulamazsınız iptal edip tekrardan ücretsiz bir black kart sahibi olabilirsiniz.

2 Beğeni

papara black card istedim ancak kargoda kayboldu tekrar nasıl isteyebilirim?

1 Beğeni

Merhaba @fygmrylmz.05 :wave:

Sanırsam kartı aktif etmeden kartınız kayboldu kartınızı aktif etmeden kartı iptal edemiyorsunuz diye biliyorum eğer durum böyleyse müşteri hizmetlerine durmunuzu bildirip yeni kart sahibi olabilirsiniz.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340

3 Beğeni

Merhaba black kartım kayboldu yenisine nasıl başvurabilirim?

1 Beğeni

Var olan kartını iptal edip yeni başvuru yapabilirsin

3 Beğeni

Black kartı atm yuttu iptal edip yenisini sipariş edersem içindeki paraya herhangi birşey olmuyor değilmi

2 Beğeni

Merhaba @alperenturbanci06 :wave: ,

Hesabındaki para kartını kapattığında hesabında kalmaya devam eder yeni kart sipariş ederek kullanabilirsin, sanal kart oluşturup kartın gelene kadar internet harcamalarında kullanabilirsin.

2 Beğeni

Merhaba iyi günler papara kartımı cebimden düşme sonucu kaybettim.yeni black kart cıkatmak isityorum fakat eski kaybolan kartımın içinde 4 haneli para bulunuyor.yeni kart cıkarttgım zaman o para yeni kartıma mı yansıtılıyor yardım ederseniz sevinirim hızlı cevap lazım

2 Beğeni

Merhaba @Muhammeder_er_44 :wave:

Kartını kapattığında paran hesabında kalır. Hesabkna tanımlayacağın bütün kartlarında hesabındaki parayı harcayabilirsin.

3 Beğeni

Merhaba joker kartımı kaybettim tekrar gönderiliyor mu yoksa tekrar para ödemem gerek mi? :disappointed_relieved:

1 Beğeni

Topluluğa Hoş Geldin @egemenyavuz0761 :raising_hand_man:

Ne yazık ki kaybettiğiniz herhangi bir Papara kartı için ücretsiz telafi gönderimi yapılmamaktadır; yani yeni kart için, tekrardan kart ücretini ödemeniz gereklidir. Joker ve Batman kartlarımız sınırlı üretimdeki Koleksiyon kartları arasındadır ve bu kartlar Warner Bros x DC Comics tarafından lisanslı ürünlerdir.

2 Beğeni