NFC ile ödeme gelmeli

Evet Ya İnşAllah Nfc Ödeme Gelir

4 Beğeni

Evet yurt dışında mobile pay mobile wallet birçok şey var banka hesaplarını bile baglayabiliyorsun ve bu tarz gelişmeleri yapacak bir firma varsa bence o da papara. Herkese tavsiye ediyorum Türkiye’de çok sık karşılaşmadığım yenilikçi bir firma thumbs up!

4 Beğeni

Merhaba Beta Test kullanıcısıyım NFC ile telefon ile ödeme özelliğinin gelmesini isiyorum hızlı ve pratik bir şekilde telefondan (NFC) temassız ödeme yapabiliriz Axess Mobil gibi.

4 Beğeni

Lütfen Ama Lütfen Nfc İle Ödeme Gelsin Çok Kullanışlı Olur Bu Özelliği Rakipleriniz Yapmadan Sizin Atak Yapıp Bu Özelliği Sizin Getirmeniz Lazım Lütfen Bu Öneriyi Çok Dikkate Alın Lütfen.

4 Beğeni

Bazı Bankaların uygulamalarında olduğu gibi telefon üzerinden temassız ödeme olsa harika olur.

16 Beğeni

Aynen NFC özelliği eklenmeli. Kart yanımızda olmadanda harca yapabilmeliyiz.

5 Beğeni

Aynen katılıyorum

4 Beğeni

Kesinlikle.

4 Beğeni

işimizi kolaylaştırır

4 Beğeni

Katılıyorum bi an önce gelmeli

4 Beğeni

Böyle pratik bir hizmet kesinlikle hemen gelmeli. Çok faydalı olacağını düşünüyorum

6 Beğeni

Bu uygulamayı ilerleyen zamanda hayata geçirmeyi düşünüyor musunuz Papara ekibi? Çok güzel olurdu.

4 Beğeni

Bankalarla anlaşma yapıp tanımladığımız debit / kredi kartlarını direkt banka hesabından çekecek şekilde NFC yoluyla mobil ödemenin bir an önce uygulamaya konması çok iyi olurdu. Aslında en önemli özellik bu. Böylece hangi bankanın pos’u yada barkod var mı yok mu sorunlarıyla uğraşmadan dünyanın her yerinde yalnızca telefonu kullanarak mevcut banka kartlarıyla yaptığımız temassız işlemleri yapabilirdik. Özellikle pandemi döneminde çok önemli. Bunları aylık ücret olmadan devam ettirmekte yaygınlaşma açısından çok önem taşıyor tabi ki. Başarılar.

4 Beğeni

Telefondan nfc ile ödeme kesinlikle gelmeli
İşimizi çok kolaylastirir

10 Beğeni

Kesinlikle ama kesinlikle katılıyorum.

4 Beğeni

Kartların böyle bir özelliği var ve kartı telefonda kullanılan programlar ile tanımlayarak telefon ile NFC yi kullanma imkanınız zaten mevcuttur

3 Beğeni

Apple Pay ya da NFC ile temassız ödeme desteğinin gelmesi çok iyi olur

5 Beğeni

Bence diğer bankalarda oldugu gibi mobil temassız ödeme olabilir

4 Beğeni

Telefon ile ödeme acilen gelmeli bence
Nfc acarak temassız ödemek şu sıralar çok iyi olur

4 Beğeni

Telefondan NFC ile temassız ödeme gelirse çok güzel olur.

13 Beğeni