Nfc banka kredi kartı ödeme alma

Slm yine ben 1 günde yine 5 alsancakliyi paparali yapmış biri olrak . .artik benle iş yapmak isteyenlere paparayi zorunlu kıldım …çünkü bankalar ara sıra haber vermeksizin iban değişikliği yapıyor ve bende de kayıtlı ibanlara hızlı işlem özelliği gibi kullanıyorum ama dün yaşadığım sorun…değişiklikten yaşanan para gönderiminin yapılmaması ve paranın geri aktarımı 6 saat sürmesi vesaire ben gibi hız düşkünü birisi için rezalet…O yüzden bundan sonra bende sadece papara üzerin den para tranferi yapmayı zorunlu kıldım…çünkü papara da hesap değişimi diye bi şey yoook…Neyse konu başlığına gelecek olursak …ör ödeme alma ilaveten (nfc ) ödeme alma da gelsin bunu etraflıca çok kullanıyoruz butun kartlar için birde temassız özelliği olmayan kartlar için jack girişli manyetik kart okuyucu aparatı da düşünürseniz iyi olur üzerinde papara logosu olan çok hoş olur …agir pos makinelerinden kurtulmak istiyoruz …reklamı bile hazır…tabiii bunu ücretsiz verin demiyorum ama onada baktım böyle bi aparat 80 ila 140 arasında değişiyor…reklamda bile tanıtsanız paparaya geçmek için yoğunluk yaşarsınız… bi düşünün…bekliyoruz siz yaparsınız…

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: NFC ile ödeme gelmeli