Lütfen papara blac kartta isimli hali geri getirin

Nolursunuz papara black cardta isimli siparişi geri getirin arkadaşımda var ve isimli ben isimsiz sipariş etmek istemiyorum isimli istiyorum nolur yardım edin ben beklemeye rağzıyım hızli gondericez diye kaldırmanız hiç hoş değil eğer öyle yapacaksanız hem isimli hem isimsiz yapın beklemek isteyen isimli istemeyen isimsiz alsın nolur isimli almayı geri getirin ben isimli almak istiyorum yalvaririm

3 Beğeni

Merhaba @Kuzenlerkanal :wave:

Hâlihazırda isme özel Papara Card üretmiyor, Papara Card talebinde bulunan tüm kullanıcılarımıza dünyanın her yerinde geçerli, beş farklı renk seçeneğiyle sunulan isimsiz Papara Card’ları ulaştırıyoruz. Bu sayede Papara Card’lar sahiplerine daha hızlı teslim ediliyor. Üstelik, daha önceden isme özel ürettiğimiz kartlarla isimsiz kartlar arasında kullanım açısından herhangi bir fark bulunmuyor :pray:

1 Beğeni

Dediğinizi anlıyorum ancak ben isimli istiyorum beklemeye rağzıyım yalvarırım isimli kartı geri getirin

2 Beğeni

Merhaba @Kuzenlerkanal :wave:

Papara’yı daha kullanışlı ve işlevsel hale getirmek adına sürekli çalışıyoruz. Bu talebini ilgili birimlerimize ilettik :green_heart:

2 Beğeni

Allah razı olsun teşekkür ederim ilettiğiniz için lütfen geri getirin isimliyi çok istiyorum :pleading_face:

1 Beğeni