Kart gelmesi

Ne zaman geliyor normalde çünkü benimki kart basıldıda takılı kaldı? Bir bilen varsa cevap verebilirse sevinirim

1 Beğeni

Olduğun şehire ve ilçeye göre değişiyor ama en fazla 10 gün sürer. Ben Vanın sınır ilçesinde yaşıyorum buraya bile 1 haftada geldi hızlı yani bence :+1:t2:

1 Beğeni

Kuryeye verildiyse mail olarak bilgilendirilirsin. Kuryeye verildikten sonra ortalama 10 güne gelmesi gerek sanırım. Gelmez ise Papara ile iletişime geçebilirsin.

1 Beğeni

Kuryeye verildikten sonra kargo takip numarasıyla kuryeni takip edebilir ve tahmini teslim tarihini görebilirsin

1 Beğeni

Merhaba

Detaylı bilgi için çagrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.08503400340 :slight_smile:

1 Beğeni

Arkadaşlarım ben sipariş ettikten sonra onlara mail geldi kurye ye teslim edildi diye ama bana gelmedi mail fakat bana aras kurye den mesaj geldi ama oradaki kargo takip nosunu siteye girdiğim zaman böyle bir kargo yok diuoe ne yapmalıyım

hiç belli olmuyor benim kartım 1 haftada geldi eşimin kartı bugün gelmesi gerekirdi aon günüydü teslim tarihinin kurye bugün bizim bölgede aradım kart ben de yok diyor kimbilir nerde