Kart elime gelmiyor.

Öncelikle iyi günler, 2023 Haziran ayından bu yana paparadan kart çıkarmaya çalışıyorum denebilir. Üç ay boyunca Agt kuryesi adresi bulamadığı (?), şehrin içine kadar gelip bir kere bile aramakla uğraşmadığı ve kartı iptal ettiği için için alamadım, daha sonra eylül ayı civarlarında tekrar başvurdum ve kargosu internet sitesi ya da ulaşabileceğim bir telefonu bile olmayan bir şirkete, Anadolu Net’e, verildi. 6 ay gibi bir süre BOŞ YERE bekletildikten sonra “Kartınız gelmediği için üzgünüz” denilip iptal edildi ve otomatik olarak yeni bir kart başvurusunda bulunuldu. O zamandan bu yana tekrar 1 AY geçti ve herhangi bir sonuç yok, kuryeye mesaj bırakıyorum kurye cevap vermiyor, şu zamanlar müsait olmadığım için uğraşmadım ama papara destek hattını aradığım zamanlarda “Kartınızda yaşadığınız gecikme için üzgünüz.” deniliyor, müşteri hizmetlerine bağlanmadık istediğim zaman ise MİNİMUM 10 dakika beklemem gerekiyor. Yani işin özü yaklaşık 9 aydır kart almaya çalışıyorum, lütfen bu soruna bir tür çözüm bulun. Bir yanda ilgisiz kuryeler var diğer yanda POSTA GÜVERCİNİYLE gönderilse kartın muhtemelen daha erken gelebileceği(Daha doğrusu en azından geleceği) bir kargo şirketi var… Yardımcı olursanız sevinirim.

1 Beğeni

Merhaba @Kallio :wave:t2:

Öncelikle yaşanan gecikme nedeniyle üzgünüz.

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

1 Beğeni