ILETISIM PROBLEMI?

Hesabima giris hatasi sebebiyle hafta basinda kisit getirildi. Belge gondermem gerektigi ve onay sonrasinda kisit kalkacagi soylendi, belgeleri yolladim. Ilgilenilmesi icin defalarca arayip whatsapp hattina yazdim, birkac israrli ve magduriyetimi aciklyan mail sonucunda tarafima musait bir zamanda arayip guvenlik teyidi yapilacagi soylenen mail atildi. Aramalari derste oldugum icin acamadim, mail olarak musaitligimi belirtmemi veya 0850 340 0340 benim arayarak destek alabilecegimi soylediler fakat 17:00 civari acamadigim aramaya 17:20’de ayni gun icerisinde tekrar arayabileceginize dair mail attim 2 gun aramadiniz tekrar bugunku aramayi yine dersteyken gerceklestirdiniz. Tekrardan maille bugun mesai saati icinde arayabilirsiniz dememe ragmen arama gerceklesmedi, mesai bitmek uzere ve haftasonu geldi buyuk ihtimal yine bir sonraki haftaya kalacak. Mesai bitince aramayacaginizi cunku guvenlik biriminizin calismadigini soyluyorsunuz, musait oldugumu belirttigim zamandan 2 gun sonra donus yapabiliyorsunuz. Mailde kendiniz musait oldugunuzda arayabilirsiniz diyorsunuz her aramamda yine de arama beklemem gerektigi soyleniyor. E-ticaret yaptigim icin hesabimin kisitlamasinin acilen kalkmasi gerekiyor, ne odeme yapabiliyorum ne odeme alabiliyorum. Lutfen mailde yazdiginiz gibi arama yapabilirsiniz dediginizde zar zor hatta 15 dk bekleyerek baglandigim musteri temsilcilerinize de ayni sekilde bilgilendirme yapin ki her seferinde tabir-i caizse basindan savar gibi once bilgilerimi alip daha sonra bizim yapabilecegimiz bir sey yok arama beklemem gerektigi yanitini almayayim.

1 Beğeni

Merhaba @ddnds1,

Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim için üzgünüm. Konuyla ilgili size hızlıca yardımcı olabilmek isterim. Bizimle iletişime geçtiğiniz mail adresinizi yazabilir misiniz?

1 Beğeni